Hangi SSD'yi kullanmalıyım?

Adata değil de ucuz olarak;
Bu iki modele bakabilirsin(yani ucuz alacaksan bu iksinden birini alabilirsin), 600'lere çıkarsan da Samsung'u al.
Fakat ben Biraz zorlayıp Samsung almanı tavsiye ederim.

Adata değil de ucuz olarak;
Bu iki modele bakabilirsin(yani ucuz alacaksan bu iksinden birini alabilirsin), 600'lere çıkarsan da Samsung'u al.
Fakat ben Biraz zorlayıp Samsung almanı tavsiye ederim.
Peki neden samsung'u önerdiniz?
okuma yazma hızları farklı onları inceledim.
Kullanım ömrü açısından hangisi daha iyidir?

Peki neden Samsung'u önerdiniz?
Okuma yazma hızları farklı onları inceledim.
Kullanım ömrü açısından hangisi daha iyidir?

Samsung kullanım ömrü olarak oldukça iyi. Zaten SATA SSD'lerin hızı çok yakın olur sonuçta satanın üst sınırına ulaşıldı, daha hızlısı olmaz bu yüzden uzun ömür ve güvenilirlik açısından Samsung oldukça iyi olduğu için onu önerdim.

Samsung kullanım ömrü olarak oldukça iyi. Zaten SATA SSD'lerin hızı çok yakın olur sonuçta satanın üst sınırına ulaşıldı, daha hızlısı olmaz bu yüzden uzun ömür ve güvenilirlik açısından Samsung oldukça iyi olduğu için onu önerdim.
O zaman büyük ihtimalle samsung'u alırım. Kullanım ömürlerini nereden öğrenebilirim ve karşılaştırabilirim; kaynağınızı benimle de paylaşabilir misiniz?

Bir de SSD'ye HDD'i klonlayıp ikisini aynı anda kullanacağım. Kısa süreli indirip sileceğim dosyaları HDD'ye indireceğim. İkisinde de işletim sistemi olacak. Bilgisayar'ın SSD üzerinden açılmasını nasıl sağlarım onunla ilgili de kaynak bulamadım. İkisi de HDD olduğunda jumper ile ayarlanıyormuş ama SSD üzerinde yok sanırım.

Geri
Yukarı