Hangi telefon seçilmeli?

Elektrikci_Hasan

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Trabzon
Daha fazla  
Arkadaşlar bugün 11.01.2020 Cumartesi haber gelecek ona göre puan yüklemesi yapacağım. Önemli ve aciliyeti olan bir konu bugün akşam alınacak sizce resimdeki hangi telefon diğerlerinden daha iyidir? Anlamadığım için soruyorum önceden hep Samsung S4 mini falan kullandım Xiaomi falan hiç kullanmadım.

İnternete girilecek, oyun oynanmayacak. Kasmasın arkadaşlar sadece bunu istiyorum hangisini seçmeliyim?

TEL.png

Kullanıp da memnun kalan veya memnun kalmayan var mı bunlardan? Lütfen yorum yazmaktan çekinmeyin.

16 GB hafizali telefonlari bir kere ele. Bu zamanda en az 32 GB hafiza olmasi lazim bence.

Ben birkaç aydir anneme diye aldiğim Redmi 8 i kullaniyorum. Az kullanimda 2 günü rahatlikla çikartiyor.

Yukaridaki listeden Redmi 8A öneriririm. Sosyal medya, internet için ideal telefon. Redmi 8 ile ayni platform. Farki kamera ve parmak izi okuyucu.

Telefon bana HTC One M8 den sonra biraz büyük ve ağir geldi. Onu da not olarak düşeyim.

Tamamdır arkadaşlar yorumlarınız için çok teşekkür ederim Xiaomi Redmi 8A alacağım.

Puan başka bir şeylerde kullanılıyor mu?

Aktif katolog adı altında her şey alınıyor bilgisayar falan da var. Şuan telefon ihtiyacım olduğu için telefon alacağım yalnız bayilere özel Marlboro grubu veriyor üyeliği. Sitesi de bu.

16 GB hafizali telefonlari bir kere ele. Bu zamanda en az 32 GB hafiza olmasi lazim bence.

32GB yeterli telefonu öyle elinden düşürmeyenlerden değilim. Sadece arama için kullanılacak arada da Whatsapp'a bakarım o kadar. Tek istediğim kasmaması çünkü S4 mini çok donuyordu.

Bugün nasipse alıyorum Xiomi Redmi Note 8 Pro.Tahminime göre 2000 TL değere sahip bu telefonu 1700 TL gibi bir tutara alacağım. Baktığın zaman bunu öneririm, aradaki 3000 TL fiyat farkına değeceğini düşünmüyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı