Hangi telefon seçilmeli?

@Sylveon Maalesef diğer telefonlar puanı fazla anca bu resimdekileri alabilirim 5500'ü geçmemeli puan. Yoksa 15 bine falan acayip telefonlar var. Daha düşük puanlarda eski nesil android telefonlar onlar da alınmaz.

Huawei olanlara bulaşma bence. 2018 modelinde ara sıra kasmalar olabiliyor bende.

Teşekkürler dostum 🙂 karar kıldım 8A alacağım.

1700TL nasıl alacaksınız Pro modelini?
Şehrimde mağaza açılışı vardı ona istinaden %15 lik indirim olacağı söylendi. Bu arada Note 8 aldım Note 8 Pro 2050 TL olarak yeni mağaza fiyatı idi. Bakınca afaki fark göremediğimden 1500 küsür TL'ye aldım Note 8 i. Tabii 4 saatlik sıra bekleyişi de cabası.

Şehrimde mağaza açılışı vardı ona istinaden %15 lik indirim olacağı söylendi. Bu arada Note 8 aldım Note 8 Pro 2050 TL olarak yeni mağaza fiyatı idi. Bakınca afaki fark göremediğimden 1500 küsür TL'ye aldım Note 8 i. Tabii 4 saatlik sıra bekleyişi de cabası.
Üzmek istemem ama fiyat farkını hak ediyor kesinlikle ama Note 8 modeli iyi bir telefon fiyatına göre.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı