Hangi televizyonu almalıyım?

FurkanK21

Centipat
Samsung UE-50RU7105 4K Ultra HD 50" 127 ekran.
LG 50UK6470PLC 4K Ultra HD 50" 127 ekran.
Samsung UE-50RU7090 4K Ultra HD 50" 127 ekran.
LG 50UM7450PLA 4K Ultra HD 50" 127 ekran.

Hepsi birbirine çok yakın ama televizyondan çok iyi anlamıyorum, bu yüzden danışmak istedim. Açıklamasıyla söylerseniz sevinirm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben bu kadar yüksek fiyatlara neden TV alınır anlamıyorum. Mutlaka özellik ve kalite farkı olacaktır yeri gelse, kullanım amacıma bağlı olmazsa olmaz diyebileceğim bir zorunluluk olursa elbette ki bende alırım ama durum bu değilse zamanında 1400 TL gibi bir fiyata ki hala çok büyük fiyat farkları yok SEG marka 49 inc TV gayet işimizi görüyor. Ben zaten TV izlemediğim için kullanmıyorum ama her hangi bir şikayet almadım evdekilerden. Yani bozulsun servis garanti kapsamı dışı derse bir tane daha al çünkü diğerleri 2 katı fiyatı zaten. Tabi bu biraz şans işi her türlü opsiyon değerlendirilsin diye belirteyim istedim sadece.

Ailem yıllardır tüplü televizyon kullanıyor ablam ve ben kaliteli ve paneli iyi desteği olan servisi başımızı ağrıtmayacak ileride oyun konsolu da alıp kullanabileceğim kaliteli bir televizyon almak istiyoruz.

Uyarı! Bu konu 4 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı