Hangi termal macun tercih edilmeli?

Quantum9

Hectopat
Makaleler
9
Yer
Beşiktaş / İstanbul
Daha fazla  
Meslek
İşletme Yönetimi
Yedekte bulunması için 1 adet termal macun almaya karar verdim. Fakat bu 3 ürün arasında kaldım. İlk olarak gramaj olarak farkları var. Mesela 1 gr olan tek kullanımlık mı? veya bir kere daha kullanabilir miyim?
Hangisini tercih etmeliyim? Laptop'a uygulanacak. İşlemci i5 8265U

CoolerMaster tercihimdir.

Tehrmal grizly en performanslısı ama bayağı az ben olsam Master gel Pro alırdım oda bayağı iyi RX 580 Pulse modeline uyguladım 90'dan 70'e indi 1 yıl oldu hala Max 73 74 görüyor.

Yedekte bulunması için 1 adet termal macun almaya karar verdim. Fakat bu 3 ürün arasında kaldım. İlk olarak gramaj olarak farkları var. Mesela 1 gr olan tek kullanımlık mı? Veya bir kere daha kullanabilir miyim?
Hangisini tercih etmeliyim? Laptop'a uygulanacak. İşlemci i5 8265U.

Arctic MX-4 üzmez alabilirsin ama Arctic MX-4'ü Teknobiyotik'ten al çünkü resmi distribütörü Teknobiyotik. Eğer Hepsiburada'ya da Trendyol gibi sitelerden alırsan çakma olma olasılığı daha yüksek çoğu kişi çakma olduğundan şikayetçi hatta teknoloji gruplarında paylaşılıyordu buralardan almayın diye.

Arctic MX-4 üzmez alabilirsin ama Arctic MX-4'ü Teknobiyotik'ten al çünkü resmi distribütörü Teknobiyotik. Eğer Hepsiburada'ya da Trendyol gibi sitelerden alırsan çakma olma olasılığı daha yüksek çoğu kişi çakma olduğundan şikayetçi hatta teknoloji gruplarında paylaşılıyordu buralardan almayın diye.
Benim de başıma geldi, bu olay doğru fakat HB linkindeki satıcı Teknobiyotik, bir sorun teşkil etmez eğer MX düşünecekse☺️

Yeni konular

Geri
Yukarı