Hangi tür Ethernet kablosu tercih edilmeli?

lesteven

Hectopat
Pazartesi günü saat 18:30'da Turkcell Superonline'den 500'lük paket için kuruluma gelinecek. CAT6-CAT8 arası bir şey düşünmekteyim. Sevdiğim bir hocam yurt dışından veya Türkiye'den kablosunu alıp uçlarınıda alıp 60 TL'ye evde kendimiz 5 metrelik bir kablo elde edebiliriz dedi (yaklaşık olarak). Bu hocam kendi kablolarını evde kendi yapıyormuş, makinesi varmış kendisine ait. Yardımcı olabileceğinden hiç şüphem yok ama bekleme süresi vs. diyesiye uzun sürecek. Bu bana cazip geldi uygunluk olarak, sizlerin görüşlerinizi de almak isterim. Diğer yol olarak da 5 metrelik Alfais tarzı olmayan güzel kablolar önermeniz olacaktır. Bütçe olarak pek bir şey demeyeceğim fakat CAT8 bir kabloya 300 TL vermek istedim açıkçası. Son olarak da flat bir kablo olmazsa sevinirim.

Pazartesi günü saat 18:30'da Turkcell Superonline'den 500'lük paket için kuruluma gelinecek. CAT6-CAT8 arası bir şey düşünmekteyim. Sevdiğim bir hocam yurt dışından veya Türkiye'den kablosunu alıp uçlarınıda alıp 60 TL'ye evde kendimiz 5 metrelik bir kablo elde edebiliriz dedi (yaklaşık olarak). Bu hocam kendi kablolarını evde kendi yapıyormuş, makinesi varmış kendisine ait. Yardımcı olabileceğinden hiç şüphem yok ama bekleme süresi vs. diyesiye uzun sürecek. Bu bana cazip geldi uygunluk olarak, sizlerin görüşlerinizi de almak isterim. Diğer yol olarak da 5 metrelik alfais tarzı olmayan güzel kablolar önermeniz olacaktır. Bütçe olarak pek bir şey demeyeceğim fakat CAT8 bir kabloya 300 TL vermek istedim açıkçası. Son olarak da flat bir kablo olmazsa sevinirim.

Bence Türkiye şartlarında size CAT6 kablo yeter diye düşünüyorum.

Pazartesi günü saat 18:30'da Turkcell Superonline'den 500'lük paket için kuruluma gelinecek. CAT6-CAT8 arası bir şey düşünmekteyim. Sevdiğim bir hocam yurt dışından veya Türkiye'den kablosunu alıp uçlarınıda alıp 60 TL'ye evde kendimiz 5 metrelik bir kablo elde edebiliriz dedi (yaklaşık olarak). Bu hocam kendi kablolarını evde kendi yapıyormuş, makinesi varmış kendisine ait. Yardımcı olabileceğinden hiç şüphem yok ama bekleme süresi vs. diyesiye uzun sürecek. Bu bana cazip geldi uygunluk olarak, sizlerin görüşlerinizi de almak isterim. Diğer yol olarak da 5 metrelik Alfais tarzı olmayan güzel kablolar önermeniz olacaktır. Bütçe olarak pek bir şey demeyeceğim fakat CAT8 bir kabloya 300 TL vermek istedim açıkçası. Son olarak da flat bir kablo olmazsa sevinirim.
Ugreen Cat8 öneririm. Renk ve örgülü olmasından dolayı güzel ve kaliteli görünüyor.

AliExpress'ten 50 Cm'lik Ugreen CAT8 kablo aldım TR şartlarında fazla diyorlar ama aynı fiyatta olduğu için önemsiz ayrıntı benim için.

Ugreen Cat8 öneririm. Renk ve örgülü olmasından dolayı güzel ve kaliteli görünüyor.
Tam siz yazmadan 5 dakika önce baktım. Gözüme de güzel geldi. Bu yorumu gördükten sonra Black Desert oynamasam bile güzel geldi. Bunu alacağım, teşekkürler.
1666461841097.png

Yeni konular

Geri
Yukarı