Hangi Ülkede Doğmuş Olmak Isterdiniz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Mr. J

Hectopat
Yer
Evren/Dünya
Daha fazla  
Soru basit. Şahsen ben Izlanda veya Isveç'te doğmuş olmak isterdim. Siz nerede doğmuş olmak isterdiniz?
Not: Lütfen konu altında tartışma çıkarmayın. Türkiye de dogdugunuza memnunsanız bunu belirtin ve konuyu takip edin veya etmeyin. Burada doğmuş olmayı beğenmeyen benim gibi kişilere laf atıp tartışma çıkarmayın.

ABD'de müslüman bir aileden doğmak isterdim. Lakin yine de hayatımdan memnunum :)

Ülkem çok güzel fakat içi için aynı şeyi söyleyemiyorum. İlla başka ülke seçmem lazım ise Kanada olur.

Şahsen ben Kanada isterdim. O vahşi doğası ve hayatta kalma programlarının en zorlu bölümü olduğu için. :)

Uçakta doğmak isterdim. Uçakta doğan bebekler için vize derdi olmuyormuş istediği gibi girip çıkabiliyormuş ülkeden ülkeye. Türk hava yolları uçağında doğan bir bebek ise hayatının sonuna kadar bedava seyahat edebiliyormuş diye duymuştum. Yazının sonuna geldiğimde konuyla alakasız olduğunu farkettim :).

Savaşların olmadığı, hak hukukun çalınmadığı bir ülkede doğmak ve yaşamak isterdim. O ülkenin inançlı mı inançsız mı olmasının benim için gram önemi olmayacaktı ayrıca.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı