Hangi ülkede yaşamak istersiniz?

• Konuyu başlatan Roux
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 116
  • Görüntüleme 6B

Hangi ülkede yaşamak istersiniz?

• ABD

• Norveç

• Rusya

• Ülkemde kalırım

• Almanya

• Birleşik Arap emirlikleri

• Suriye

• Kanada

• İsveç

• Diğer (belirtiniz)

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Kaliforniyada yaşamayı çok isterdim.
Neresinde yasamayi istediginize gore degisir. Fiyatlar fahis pahali, Sicak, trafigi berbat (Silicon valley ve ozellikle LA tarafi), insanlari berbat (cok fazla hintli ve meksikali dolu), surekli bir kosturmaca, surekli bir yaris.. 3 yildir Silikon vadisindeydim, hayatimdan bezdim yeminle

Hocam siz böyle bir mahalle istiyorsanız gidin Bağcılar'a, Tarlabaşı tarafına falan. Tek isteğiniz bu olsun sizin.
Videodaki ile tarlabaşı arasında fark göremeyenin kusura bakmayın ama göz zevki sıfırdır.
Neresinde yasamayi istediginize gore degisir. Fiyatlar fahis pahali, Sicak, trafigi berbat (Silicon valley ve ozellikle LA tarafi), insanlari berbat (cok fazla hintli ve meksikali dolu), surekli bir kosturmaca, surekli bir yaris.. 3 yildir Silikon vadisindeydim, hayatimdan bezdim yeminle
Hayalimdeki konumdasınız. Sizin yerinizde olmak isteyen binlercesi var. Lütfen bezmeyin. Türkiyede iş bulamayan bir mühendis olduğunuzu düşünün. Hintli heriflerle yarışmanın nasıl bir şey olduğunu az çok tahmin edebiliyorum. Kolay gelsin.

Geri
Yukarı