Hangi ülkenin vatandaşı olmak isterdiniz?

Suriye derken ironi yaptım ama gerçekten Türkiye demeyenlere çok sinir oluyorum, insan neden gidip dünyanın nerdeyse en iyi tarihine sahip olan Türkiye varken gidip Alman, Fransız olmak ister ki, çok yazık gerçekten
Özür dileriz Metehan, özür dileriz Fatih Sultan Mehmet, özür dileriz Atatürk..
Sizin emekleriniz hep boşa gitti, millet Avrupa hayranı

Suriye derken ironi yaptım ama gerçekten Türkiye demeyenlere çok sinir oluyorum, insan neden gidip dünyanın neredeyse en iyi tarihine sahip olan Türkiye varken gidip Alman, Fransız olmak ister ki, çok yazık gerçekten
Özür dileriz Metehan, özür dileriz Fatih Sultan Mehmet, özür dileriz Atatürk.
Sizin emekleriniz hep boşa gitti, millet Avrupa hayranı

Ülkenin şu anki durumunun farkında mısınız hocam?

Maalesef günümüzde ülkemizin bu kötü koşulları yüzünden, farklı ülkeler ve vatandaşlıklarıyla çok ilgileniyoruz. Peki siz hangi ülkenin vatandaşı olmak isterdiniz?
Kendi cevabım; Norveç.
Fransa iyi gibi

Suriye derken ironi yaptım ama gerçekten Türkiye demeyenlere çok sinir oluyorum, insan neden gidip dünyanın neredeyse en iyi tarihine sahip olan Türkiye varken gidip alman, fransız olmak ister ki, çok yazık gerçekten.
Özür dileriz metehan, özür dileriz Fatih Sultan Mehmet, özür dileriz Atatürk.
Sizin emekleriniz hep boşa gitti, millet Avrupa hayranı.

Zaten Türk olduk bir kere, bırak da ikinci şansımızı farklı bir ülkeden yana kullanalım.

Herkes kendi yeteneği ile uğraşarak, kimisi ünlü bir doktor olur kimisi ünlü bir avukat olur kimisi ünlü bir mühendis olur, bunlar hep ülkeye katkı yapan şeyler
Kral bütün doktorlar,bütün avukatlar,bütün mühendisler daha iyi bir eğitim için yurtdışına gidiyor zaten.

Geri
Yukarı