Hangi üniversite ve bölümü kazandınız?

YBS okuyorum normalde sınava öylesine girdim bu sene erciyes yazılım mühendisliği gelmiş ilk girişimde de gelmişti sanırım artık evren bana YBS bırak yazılım oku diyor ama her iki bölümde de yazılımcı olmam dışında bir problem yok (!)

Hocam 23K'den geçen sene 42K ile kapatan yer gelmiş. 19K'den ve 60K'den açıkta kalan arkadaşlarım oldu. 14. tercihimden 11.'si olan yıldız teknik elektrik mühendisliği geldi.

Bizim 30K'ya giripte 100klık üniversiteye giren bir tanıdık vardı bu sene. Yanlış tercih yapmışlar. Onlar beyazıtta sanmışlar taa avcılardaymış.

Forumda bi abi vardı. O da EE'yi bayağı övüyordu.

Herkes farklı bir şey söylüyor.
Şu anda inşaatta ve yazılımla elektriği birleştiren elemana çok ihtiyaç var. @KojiroHyuga04 çok teşekkür ederim hocam. Dilerim sizinki de hayırlı olur sizin için.

Ben Fırat yapay zekâ istiyordum. Elektrik geldi. Açıkçası pek memnun değilim. Ama yine de bir bakacağım. Olmazsa bu sene ingilizce öğretmenliği için hazırlanmayı düşünüyorum.

Şu anda inşaatta ve yazılımla elektriği birleştiren elemana çok ihtiyaç var. @KojiroHyuga04 çok teşekkür ederim hocam. Dilerim sizinki de hayırlı olur sizin için.

Ben Fırat yapay zekâ istiyordum. Elektrik geldi. Açıkçası pek memnun değilim. Ama yine de bir bakacağım. Olmazsa bu sene ingilizce öğretmenliği için hazırlanmayı düşünüyorum.
Hepimiz için diyelim hocam😃😃

İstinye çok kötü bir yer değil gibi bölümüm açısından. İyi olacağını düşünüyorum şahsen.

Elektrik elektronik mühendisliği ölüyor diyor benim peder. Tam bir yorum yapmam doğru değil ama Fırat'ın mühendislik anlamında iyi olduğunu söyledikleri için şahsen üzülmenizi istemem.

Geri
Yukarı