Hangi üreticilerin ekran kartları alınmalı?

uchin

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, yakın zamanda 5 yıllık bir hayalimi gerçekleştireceğim umarım, darısı diğer arkadaşların başına olsun :)

Alacağım ekran kartı RTX serisi olacak, RX düşünmüyorum. ASUS, MSI ve Gigabyte dışında hangi üreticilerin ekran kartına güvenebilirim? Bilgilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Palit, Inno, Galax, bunlara güvenebilirsiniz.

Merhaba, yakın zamanda 5 yıllık bir hayalimi gerçekleştireceğim umarım, darısı diğer arkadaşların başına olsun :)

Alacağım ekran kartı RTX serisi olacak, RX düşünmüyorum. ASUS, MSI ve Gigabyte dışında hangi üreticilerin ekran kartına güvenebilirim? Bilgilerinizi bekliyorum.
Model olarak sormanız bence daha sağlıklı olur. Marka fark etmeksizin iyi ve kötü olanlar var. Marka hedefli satın alma pişmanlık verebilir.

Colorfula da bakabilirsin.

3070 alacağım.

Onu demek istemedim aslında. Marka ve model olarak. Örneğin; Asus Rog Strix RTX 3070 veya MSİ Gaming Z Trio 3070 gibi. Bu şekilde sorarsanız o modeli kullanlar ısınma sorunu veya farklı problemleri varmı yokmu daha kolay paylaşımda bulunabilir.

Asus Dual RTX 3070 almayı planlıyorum, alacağım hazır sistem ve bütçesi anca karşılıyor.

Geri
Yukarı