Hangi uygulama kaç VRAM yiyor?

slmbenejder

Centipat
Merhaba arkadaşlar ben görev yöneticisindeki RAM kullanımı gibi ekran kartımın VRAM kullanımını da görmek istiyorum. Bunun bir uygulaması var mı veya Windows'un kendi bölümü var mı?

Görev Yöneticisi üzerinden görebilirsiniz. Performans sekmesinde GPU gözüküyor. İşlemler sekmesinden de bir sütun seçip GPU tikini koyup görebilirsiniz.

Arkadaşlar benim dediğim hangi uygulamanın ne kadar vram yediği. Ben uygulamaların ne kadar 3D özelliğini kullandığını bilmek istemiyorum. Benim istediğim şey uygulamaların ne kadar vram yediği. Mesela ekran kartını yüzde 95 yiyor, vramin yüzde 70ini yiyor. Ben valorantın kaç vram yediğini nereden görebilirim?

Arkadaşlar benim dediğim hangi uygulamanın ne kadar VRAM yediği. Ben uygulamaların ne kadar 3D özelliğini kullandığını bilmek istemiyorum. Benim istediğim şey uygulamaların ne kadar VRAM yediği. Mesela ekran kartını yüzde 95 yiyor, VRAM'in yüzde 70'ini yiyor. Ben Valorant'ın kaç VRAM yediğini nereden görebilirim?

Gayet açıkladığımı düşünüyorum.

Görev yöneticisi gösteriyor oyunlar için ise MSI Afterburner kullanabilirsiniz.

MSI Afterburner yükledikten sonra ne kadar GPU kullanıldığını, GPU'dan ne kadar VRAM yendiğini, sistem üzerinde ki RAM'den ne kadar yendiğini ve dahasını görebiliyorsunuz.

Gayet açıkladığımı düşünüyorum.

MSI Afterburner yükledikten sonra ne kadar GPU kullanıldığını, GPU'dan ne kadar VRAM yendiğini, sistem üzerinde ki RAM'den ne kadar yendiğini ve dahasını görebiliyorsunuz.

Biliyorum ben diyorum ki bütün programları listeleyecek uygulama lazım bana. Hepsinin ne kadar vram ve 3d kullandığını.

Geri
Yukarı