Hangi web geliştirme kursu alınmalı?

lastromance21

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, iki kurs arasında kaldım. Hangisi alınmalı? İlk kursta React, olduğu için tercih etmek istiyorum.

Diğer kursun içeriği fazla ve saati uzun hangisi tercih edilmeli.

Son düzenleyen: Moderatör:
98 saatte "sektörün yükseklerine" mi? :D "Yüksek" olarak kast ettiği şey temel atma galiba.

İki kursunda ders başlıklarını inceledim. Sıradan bir web sitesinde bulabileceğiniz bilgilerin ötesinde değil. Boştan yere para kaybetmeyin, internet kaynak kaynıyor. Bunlar gibi internetteki kaynakları alıp "kurs" başlığı altında satıp para kazananlara, bağış yapmak istiyorsanız alabilirsiniz.

Flexbox yapısını "tercihen" bırakmış bir kurs. :D

Keşke herkes bir işi hakkıyla yapsa, tek dertleri para kazanmak olmasa.

98 saatte "sektörün yükseklerine" mi? :D "yüksek" olarak kast ettiği şey temel atma galiba.

İki kursunda ders başlıklarını inceledim. Sıradan bir web sitesinde bulabileceğiniz bilgilerin ötesinde değil. Boştan yere para kaybetmeyin, internet kaynak kaynıyor. Bunlar gibi internetteki kaynakları alıp "kurs" başlığı altında satıp para kazananlara, bağış yapmak istiyorsanız alabilirsiniz.

Flexbox yapısını "tercihen" bırakmış bir kurs. :D

Keşke herkes bir işi hakkıyla yapsa, tek dertleri para kazanmak olmasa.

Şunu fark ettim ilk kurstaki hoca HTML ve CSS videoların hepsini YouTube yüklemiş bende bu kursun yarsına gelmiştim

HTML CSS kolay internette bis sürü kaynak var ama benim hedefim JavaScript tekli kurs olarak yok böyle paketlerin içinde var o yüzden bundan 1 tanesini alasım var.

Hiçbirini, para ödemek zorunda değilsiniz. Şu dönemde, büyük bir istisna olmadığı sürece Udemy tamamen saçmalıktır. Çünkü hem tek bir eğitime odaklanmak, hem web eğitimine para vermek gerçekten mantıklı değil. İnternet zaten derya deniz. Eğer gerçekten bu işi öğrenmek istiyorsanız bunların on katı kaliteli ve ücretsiz içerikler bulabilirsiniz.

Hiçbirini, para ödemek zorunda değilsiniz. Şu dönemde, büyük bir istisna olmadığı sürece Udemy tamamen saçmalıktır. Çünkü hem tek bir eğitime odaklanmak, hem web eğitimine para vermek gerçekten mantıklı değil. İnternet zaten derya deniz. Eğer gerçekten bu işi öğrenmek istiyorsanız bunların on katı kaliteli ve ücretsiz içerikler bulabilirsiniz.

Neler neler var ücretsiz ama bilin bakalım ne eksik? İngilizce :)

Yeni konular

Geri
Yukarı