Hangi Windows 8.1 sürümünü kullanmalıyım?

Windows 7 Professional kullanıyorum (64 Bit). Windows 7'nin Chrome desteği 2023'te kesiliyor. Ben de 8.1'e geçmeyi düşünüyorum. Hangi sürümü önerirsiniz? Bu arada 4 GB RAM var. Bir de tavsiye edeceğiniz sürüm Windows 7 Home Basic gibi olmasın. Arka plan bile değişmiyor, en sinir olduğum sürüm.

Windows 8.1 Pro kullanabilirsiniz. 3.25 GB RAM ve Core 2 Duo E8400 işlemci ile diskimin sorunlu olması dışında rahatlıkla kullanabiliyorum.

Windows 7 Professional kullanıyorum (64 Bit). Windows 7'nin Chrome desteği 2023'te kesiliyor. Ben de 8.1'e geçmeyi düşünüyorum. Hangi sürümü önerirsiniz? Bu arada 4 GB RAM var. Bir de tavsiye edeceğiniz sürüm Windows 7 Home Basic gibi olmasın. Arka plan bile değişmiyor, en sinir olduğum sürüm.
Windows 7 Pro Orjinal ürün anahtarı ile kullanıyorsan Windows 8 Pro ya geçmelisin.

Fark etmez. Test ettiğimde performans veya hız farkı yaşamadım Pro kurun geçin bence. Ama dediğim gibi fark etmez.

8.1 Single Language.
Farklı bir öneri isterseniz, Linux Mint.

Geri
Yukarı