Hangi Windows sürümüne geçilmeli?

aliterz

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. Bilgisayara format atmak istiyorum ve Windows 10 Home işletim sistemi kullanıyorum. Hangi sürümü kullanmamı tavsiye edersiniz? Pro vs. genelde oyun ve okul için kullanıyorum. Görüşleriniz için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10 LTSC sürümünü tavsiye ederim. Kendim 6GB RAM`li ve HDD`li sistemde kullanıyorum ve akıyor. Fakat içinde hiçbirşey yok düz Windows 10 Microsoft store ve saire yok.

Arkadaşlar selam. Bilgisayara format atmak istiyorum ve Windows 10 Home işletim sistemi kullanıyorum. Hangi sürümü kullanmamı tavsiye edersiniz? Pro vs. genelde oyun ve okul için kullanıyorum. Görüşleriniz için şimdiden teşekkürler.
Home kullanın kesinlikle . Pro ofisler içindir

Pro genellikle işletmelerde kullanılır Home ile arasında hiçbir fark yok. Sadece işletmelere yarayacak farklar hariç. Home sürümü en idealidir. Ayrıca Pro'ya geçtiğinizde işlemci kullanımınız daha artacaktır

Hocam sistem özelliklerini pek hatırlayamıyorum malesef hem yeni hem de uzun süredir kullanamadığımdan. Fakat modeli aklımda HP pavilion 15-aw007nt
Son olarak aklıma takılan bir soru daha var arkadaşlar, dijital lisans ile kullanıyorum farklı bir işletim sistemiyle de kullanılabilir mi?

Hocam sistem özelliklerini pek hatırlayamıyorum malesef hem yeni hem de uzun süredir kullanamadığımdan. Fakat modeli aklımda HP pavilion 15-aw007nt
Son olarak aklıma takılan bir soru daha var arkadaşlar, dijital lisans ile kullanıyorum farklı bir işletim sistemiyle de kullanılabilir mi?
Bildiğim kadarıyla hayır. W8 de kullandığınız keyi bile w10 da kullanamıyorsunuz.

Oyun ve gündelik işler için Home sürümü idealdir. Pro sürümü genelde işletmeler için bazı ek servisler ve yazılımlar sunar fakat bunlara ihtiyaç duyacağınızı sanmıyorum.
Elinizdeki lisansı farklı bir işletim sistemini aktive etmek için kullanmaktan bahsediyorsanız, bu mümkün değil.

Anladım hocam windows home üzerinden devam etmek en iyisi olacaktır o zaman. Bilgi sunduğunuz için müteşekkirim.)

Yeni konular

Geri
Yukarı