Hangi Windows sürümünü kullanmalıyım?

Selam herkese iyi akşamlar iyi sosyaller hocalarım direkt konuya geçeyim elimde 11.nesil Intel Core i5-1135G7 Intel Iris Xe işlemci 8 GB RAM bir bilgisayar var hangi sürümü kullanmalıyım sürümde hem oyun oynarken sorun olmayacak hem de içinde Microsoft Store olan sürüm önerirseniz çok iyi olur.

Söylemeyi unuttum 64 Bit bu arada.

Selam herkese iyi akşamlar iyi sosyaller hocalarım direkt konuya geçeyim elimde 11.nesil Intel Core i5-1135G7 Intel Iris Xe işlemci 8 GB RAM bir bilgisayar var hangi sürümü kullanmalıyım sürümde hem oyun oynarken sorun olmayacak hem de içinde Microsoft Store olan sürüm önerirseniz çok iyi olur.
Söylemeyi unuttum 64 bit bu arada

Windows 10 22H2 Home oneririm o sisteme.

64 Bit olmasını önemi var mı bilmiyorum ama eklemeyi unutmuşum 64 Bit

Windows 10 22H2.
64 bit uygun mu

Windows 11 kullanın. Fakat RAM'i yükseltmenizi öneririm. Günlük kullanımda 8+ RAM ciddi kolaylık sağlıyor.

Dizüstü olduğu için artış yapamıyorum.

Son düzenleme:

64 Bit olmasını önemi var mı bilmiyorum ama eklemeyi unutmuşum 64 Bit.

64 Bit uygun mu?

Evet, 64 Bit destegi var. W11 olacaksa zaten 32 Bit olmaz.

Evet, 64 Bit destegi var. W11 olacaksa zaten 32 Bit olmaz.

Tamamdır hocam iki tane önerildi zaten karar verip indiririm teşekkürler bu arada son bir şey sorayım dikkate almışsınızdır ama yine de sorayım önerdiğiniz sürümde Microsoft Store var mı?

Tamamdır hocam iki tane önerildi zaten karar verip indiririm teşekkürler bu arada son bir şey sorayım dikkate almışsınızdır ama yine de sorayım önerdiğiniz sürümde Microsoft Store var mı?

Evet, var.

Selam herkese iyi akşamlar iyi Sosyaller hocalarım direkt konuya geçeyim elimde 11.nesil Intel Core i5-1135G7 Intel Iris Xe işlemci 8 GB RAM bir bilgisayar var hangi sürümü kullanmalıyım sürümde hem oyun oynarken sorun olmayacak hem de içinde Microsoft Store olan sürüm önerirseniz çok iyi olur.

Windows 10 Home Single Language 22H2 Sürümünü öneririm hem çok güç kullanmaz hem de son sürüm RAM 16 yaparsan 11 Home geç 8 bırakırsan 10 da kal

Söylemeyi unuttum 64 bit bu arada

64 Bit olmasını önemi var mı bilmiyorum ama eklemeyi unutmuşum 64 Bit

64 bit uygun mu

Arttırabilirsinki laptop ta sadece kendin yaparsan ve yanlış yaparsan garanti gider bilen birine taktır ozaman garanti gitmez

Windows 10 Home Single Language 22H2 sürümünü öneririm hem çok güç kullanmaz hem de son sürüm RAM 16 yaparsan 11 Home geç 8 bırakırsan 10 da kal.

Arttırabilirsinki laptop ta sadece kendin yaparsan ve yanlış yaparsan garanti gider bilen birine taktır o zaman garanti gitmez.

Var mıymış öyle bir şey iyi bakarım bir ara.

64 Bit olmasını önemi var mı bilmiyorum ama eklemeyi unutmuşum 64 Bit.

64 Bit uygun mu?

Uygun tabii Windows 10 kullananların %96'sı 64 Bit zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı