Hangi Witcher Oynanmalı?

Ya kardeş yardım et çıldırıcağım shani'nin evine geliyorum büyükanne açıyor sonra diyor git kız yukarda odasında gidiyorum kız yok ortada

Gündüz gittiğin için bu sıkıntıyı yaşıyor olabilirsin. Gece gitmeyi dene bir de noktalama işaretlerine dikkat edin sonra konu açtım cevap yazmama izin vermiyorlar tarzı muhabbetler geçiyor.(y)

Gündüz gittiğin için bu sıkıntıyı yaşıyor olabilirsin. Gece gitmeyi dene bir de noktalama işaretlerine dikkat edin sonra konu açtım cevap yazmama izin vermiyorlar tarzı muhabbetler geçiyor.(y)
Kardeş herşey için teşekkürler. Bir şey daha sorucaktım. Şimdi ben kule için birşeyler topluyorum ve oyun beni golemlerin olduğu bir yere getirdi ama goleme koyucak birşeyim yok ne yapmam lazım? piton denen birşeyler var 4 ünü acıncada ölüyorum

Onları golem canlı iken açacaksın. Goleme koyacak şeyi almış olman lazım çoktan. Sen sanırım o yerleştirmen gereken şeyi goleme çoktan yerleştirdin. Tek gereken bir fırtına yaratmak. Haritada Druid bölgesine git, baş rahip idi galiba, ondan fırtına yaratmasını iste. Sonra golem bölgesine git. O taşları aktif etme sırası var, oyunun ikisinden bakabilirsin.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı