Hangi Witcher Oynanmalı?

Taha Demirel

Kilopat
Arkadaşlar resimde görebileceğiniz gibi 2 seçenek var. Bunların arasındaki farklar nelerdir? İlk hangisini oynamalıyım?

a1d8228d9421116c9913e1ee6817478f.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunun ilk oyunu değil de ikinci oyunuyla haşır neşir olduğum için üstte böyle bir yorum yaptım. Maceralar kısmında da sadece Geralt'ı oynayabiliyorsun. Kısa kısa senaryolar mevcut bu modda. Oynamana gerek yok yani.
Ayrıca, oyunu bende yükledim, ancak yazı fontları bende bu kadar güzel gözükmüyor. Daha ince ve kaba duruyorlar. Siz nasıl yazı fontunu kalınlaştırdınız?

Soldaki bildiğimiz asıl oyun sağdaki ise Witcher serisi kitaplarındaki gibi kısa basit maceraları anlatıyor. Oyunu normal bir şekilde bitirdikten sonra bu ekstra hikayelere de göz atabilirsin. Kitaplarını da tavsiye ederim oldukça keyifliydi benim için.

Oyunun ilk oyunu değil de ikinci oyunuyla haşır neşir olduğum için üstte böyle bir yorum yaptım. Maceralar kısmında da sadece Geralt'ı oynayabiliyorsun. Kısa kısa senaryolar mevcut bu modda. Oynamana gerek yok yani.
Ayrıca, oyunu bende yükledim, ancak yazı fontları bende bu kadar güzel gözükmüyor. Daha ince ve kaba duruyorlar. Siz nasıl yazı fontunu kalınlaştırdınız?

Kardeş sana bir şey daha soracağım, şimdi The Witcher'e başladım oynuyorum. Geldim bir yerlere ama her kapıdan dışarı çıktığımda kelle avcısı çıkıyor, 1000 oren istiyor ya da dövüş ama adam hasar yemiyor ve bana tek atıyor. Bu adamdan 1000 oren vermeden kurtulabiliyor muyuz?

Yazı fontunu hiç ellemedim belki Türkçe yamayı yapan ayarlamıştır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu sıralar bende oynuyorum, ancak bahsettiğin şeyi hiç yaşamadım. Sanırım şundan bahsediyorsun:

Headhunter

Bir yada iki kez tüccar öldürürsen, korumaları geliyor ve sana saldırıyormuş. Aşırı derecede dayanıklılığı ve saldırı gücü varmış. İlk gelen bu kelle avcısını öldürsen bile ikincisi gelebilirmiş. Nasıl yeneceğini de söylüyor, ancak o kısmı anlamadım. Golemi nasıl öldürdüysen öyle öldürebilirsin diyor. Ben golemi 6-7 dakikada etrafında Yrden ve Igni atarak öldürebilmiştim. Kolay yolu öğrenince kafayı yedim tabii :D

Birkaç kayıt dosyası geri gelip oyuna öyle devam etmeni öneririm. Ayrıca bir daha masumları öldürme :D
Hanların önünde ilan tahtaları bulunuyor. Oradan görev alabilirsin. Hani iki tüccar öldüreyim de paralarını çalayım değil, bileğinin hakkıyla paranı kazan diye söyledim :D

Şu sıralar bende oynuyorum, ancak bahsettiğin şeyi hiç yaşamadım. Sanırım şundan bahsediyorsun:

Headhunter

Bir yada iki kez tüccar öldürürsen, korumaları geliyor ve sana saldırıyormuş. Aşırı derecede dayanıklılığı ve saldırı gücü varmış. İlk gelen bu kelle avcısını öldürsen bile ikincisi gelebilirmiş. Nasıl yeneceğini de söylüyor, ancak o kısmı anlamadım. Golemi nasıl öldürdüysen öyle öldürebilirsin diyor. Ben golemi 6-7 dakikada etrafında Yrden ve Igni atarak öldürebilmiştim. Kolay yolu öğrenince kafayı yedim tabii :D

Birkaç kayıt dosyası geri gelip oyuna öyle devam etmeni öneririm. Ayrıca bir daha masumları öldürme :D
Hanların önünde ilan tahtaları bulunuyor. Oradan görev alabilirsin. Hani iki tüccar öldüreyim de paralarını çalayım değil, bileğinin hakkıyla paranı kazan diye söyledim :D
kardeş çok teşekkür ederim. peki bana tavsiyelerde bulunabilirmisin mesela yapmama gereken seçimler
kalkstein i sorgulayayım mı yoksa güvenini mi kazanayım ?

Oyunu oynamamış olanlar burayı okumasın.

Şüphelendiğin kişiler aslında masum, en azından geldiğim yere kadar öyleler. Sadece Ramsmeat'i öldürdüm ve haklı çıktım, Salamandra ile bir bağlantısı olduğu doğruymuş. Kalkstein ve diğerlerinin güvenini kazan.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı