Hangi Xbox 360 modeli alınmalı?

cuq

Femtopat
Daha fazla  
Son zamanlarda aklımda Xbox 360 alma fikri var fakat daha önce konsollarla hiçbir deneyimim olmadı. Nelerle karşılaşacağımı bilmiyorum. Hangi kasayı almalıyım? Dijital oyun ve fiziksel oyunun avantajları/dezavantajları ne? Kinect nedir, ne işe yarar? Ve genel olarak almadan önce bilmem gereken önemli şeyler hakkında bilenler yardımcı olabilirse çok mutlu olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Son zamanlarda aklımda Xbox 360 alma fikri var fakat daha önce konsollarla hiçbir deneyimim olmadı. Nelerle karşılaşacağımı bilmiyorum. Hangi kasayı almalıyım? Dijital oyun ve fiziksel oyunun avantajları/dezavantajları ne? Kinect nedir, ne işe yarar? Ve genel olarak almadan önce bilmem gereken önemli şeyler hakkında bilenler yardımcı olabilirse çok mutlu olurum.
Beyaz kasalardan uzak durun siyah kasalardan hiçbiri sorunlu değildir. Yanına kinect alırsanız daha çok eğlenceli olabilir. Fiziksel oyunun amacı koleksiyondur.

S model alabilirsin ben yıllardır kullanıyorum çok memnunum.

S veya E kasa tercih edin.

Yeni konular

Geri
Yukarı