Hangi XBox One Kontrolcüsü Alınmalı?

Executioner

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar internette uygun fiyata Xbox One kontrolcüsü buldum fakat X box One mı yoksa Xbox One s kontrolcüsü mü olduğunu ayırt edemedim. Xbox One s kontrolcüleri arasında bile versiyon farkı bulunduğuna göre sizce bu hangi modele ait kutunun resmi aşağıda:

Ek Açıklama 2019-07-01 211208.png
Ek Açıklama 2019-07-01 211251.png

Son düzenleyen: Moderatör:
XBOX One S daha güncel ve yenilenmiş olanı. Wireless dışında Bluetooth ve kulaklık desteği bulunuyor. Diğerinde ise Wireless alıcısı kullanmanız gerekiyor.

One S alırsanız Bluetooth ile birçok cihazla eşleştirip oynayabilirsiniz. Ben telefonumda oyun oynuyorum mesela, sorun olmuyor.

Uzun lafın kısası; XBOX One S alınız.

XBOX One S daha güncel ve yenilenmiş olanı. Wireless dışında Bluetooth ve kulaklık desteği bulunuyor. Diğerinde ise Wireless alıcısı kullanmanız gerekiyor.

One S alırsanız Bluetooth ile birçok cihazla eşleştirip oynayabilirsiniz. Ben telefonumda oyun oynuyorum mesela, sorun olmuyor.

Uzun lafın kısası; XBOX One S alınız.

Hocam satıcı amazondan getirttiğini söylüyor paketi açılmamış ama arkada türkçe kullanma kılavuzu var. Garantisinden 10 ay gitmiş fiyatı çok uygun biraz kıllandım haliyle. Alınır mı sizce?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı