Hangi yabancı takımları tutuyorsunuz?

Amogaçi

Hectopat
2014-2015 yıllarından beri Türk takımları ile ilgi ve alakamı kestim. O dönemden sonra bu işin iyice suyu çıktı. Herhangi bir Türk takımının maçını izlediğimde cidden rahatsız oluyorum. Ligde yaşananlar, futbolun siyasete karıştırılması, maç esnasında alınan anormal kararlar, mahalle maçından hallice oynayış vs.
Dolayısıyla Türk futboluyla o yıllardan itibaren aram yok. Fenerbahçeliydim ama şu an takımdan bir kişiyi bile saymam, Türk takımlarıyla o kadar alakam yok. Son dünya kupası maçlarından sonra futbol sevgim tekrar yeşermeye başladı ama Türk ligini takip etmek istemiyorum. Siz yurt dışındaki hangi ligleri takip ediyor ve hangi takımları destekliyorsunuz? Sebepleriyle beraber yazarsanız sevinirim.

İspanya: FC Barcelona (2009'dan beri. Çocukluğumda GS'den sonra tuttuğum ilk takım olmuştur.)
İngiltere: Manchester City FC (Chelsea saflarından 2020'ye City saflarına geçmiştim.)
Fransa: PSG (Messi geldiğinden beri.)
Almanya: Bayern München (Malumumuz Almanya'da en büyük. Dortmund'a karşı bir nefretim var.)
İtalya: Inter (Milan itici geliyor. Juve'yi sevmiyorum.)
Hollanda: AFC Ajax (Altyapısı ve başarısı nedeniyle.)
Türkiye: Galatasaray (Çocukluk aşkım. Yanlış hatırlamıyorsam 2007'den beri tutuyorum. Canım takımım.)

Son düzenleme:
İngiltere: Leeds United
Fransa: Lyon
İspanya: Real Sociedad
İtalya: Napoli
Almanya: Borussia Dortmund
Hollanda: Feyenoord
İrlanda: Drogheda United FC

2014-2015 yıllarından beri Türk takımları ile ilgi ve alakamı kestim. O dönemden sonra bu işin iyice suyu çıktı. Herhangi bir Türk takımının maçını izlediğimde cidden rahatsız oluyorum. Ligde yaşananlar, futbolun siyasete karıştırılması, maç esnasında alınan anormal kararlar, mahalle maçından hallice oynayış vs.
Dolayısıyla Türk futboluyla o yıllardan itibaren aram yok. Fenerbahçeliydim ama şu an takımdan bir kişiyi bile saymam, Türk takımlarıyla o kadar alakam yok. Son dünya kupası maçlarından sonra futbol sevgim tekrar yeşermeye başladı ama Türk ligini takip etmek istemiyorum. Siz yurt dışındaki hangi ligleri takip ediyor ve hangi takımları destekliyorsunuz? Sebepleriyle beraber yazarsanız sevinirim.
Chelsea

Geri
Yukarı