Hangi yayıncıyı daha çok seviyorsunuz?

Hangi yayıncıyı daha çok seviyorsunuz ?

• Oy verenlerin toplamı
    128
Hocam ben arada bir oyun oynadığı zaman bakıyorum. Bazen hiç yayınını izlemiyorum. YouTube'da kesitlerini izliyorum. Bana bir yerden sonra cringe gelmeye başladı. Hem cringe hem itici. Kitlesi toxic ama bazı yayınlar güzel oluyor.
İçerik çalmadığını inatla ret ediyor. Çaldığını görmemek için at gözlüğü değil böcek gözlüğü takmak lazım.

Adalı sevmiyorum. Aşırı itici, ve samimiyetsiz.

İçerik çalmadığını inatla ret ediyor. Çaldığını görmemek için at gözlüğü değil böcek gözlüğü takmak lazım.

Bütün videoları yabancı kanalların videosu. Bazı görselleri değiştirip, Türkçe'ye çeviriyor. Oldu bitti. Beleş içerik :D. Eski tadı kalmadı adamın. Daha çok Elraenn izliyorum artık. Bazen çok sıkılırsam, başka bir şey bulamazsam izliyorum o da sarmıyor. En iyisi Rakun ya.

Bütün videoları yabancı kanalların videosu. Bazı görselleri değiştirip, Türkçe'ye çeviriyor. Oldu bitti. Beleş içerik :D. Eski tadı kalmadı adamın. Daha çok Elraenn izliyorum artık. Bazen çok sıkılırsam, başka bir şey bulamazsam izliyorum o da sarmıyor. En iyisi Rakun ya.
Cyber izleyen kimse yok mu ya?

Bütün videoları yabancı kanalların videosu. Bazı görselleri değiştirip, Türkçe'ye çeviriyor. Oldu bitti. Beleş içerik :D. Eski tadı kalmadı adamın.
Kabul etmiyor bir de inatla. Ya çalıyorsun.
- Yok ya çalmıyorum.
Ne yapıyorsun peki?
- Sadece fotoğrafı, dili ve esprileri Türkçeye çeviriyorum.

Kabul etmiyor bir de inatla. Ya çalıyorsun.
- Yok ya çalmıyorum.
Ne yapıyorsun peki?
- Sadece fotoğrafı, dili ve esprileri Türkçeye çeviriyorum.
O konuda çok itici. Hem çevirirsen bile çalmış oluyorsun. Anlamıyor adam.

YouTube içerikleri yabancı videoların çevirisi gibi olsa da yayınları oldukça iyi. Tüm içerikleri çalıntı değil bu arada. Fakat bazı videolarını Shulkercraft’ta iki hafta önce izlemiş olduğumu fark ediyorum.

YouTube içerikleri yabancı videoların çevirisi gibi olsa da yayınları oldukça iyi. Tüm içerikleri çalıntı değil bu arada. Fakat bazı videolarını shulkercraft'ta iki hafta önce izlemiş olduğumu fark ediyorum.
Tüm içerik çalıntı değil derken birkaç örnek verebilir misin?

Bu arada panky falan diyen olursa cidden uçan tekme atarım.

Geri
Yukarı