Hangi yılda yaşamak isterdiniz?

Sanırım Cumhurbaşkanı'nın sarayını basacaktiniz.

İleriki zamanı düşünmek saçma bence. Kim bilir 2040 da ne olacağını ki.

Tabii ki belki teknoloji kötü bir şekilde evrimleşir kim bilir eğer öyle bir şey olursa şu anki zamanımızdada oyun oynamayı tercih edebilirim gerçekten çok güzel oyunlar var güzel bir oyun odası kursan tadından yenmez diye düşünüyorum çocukluk aklıda olabilir fakat eski yıllar ilgimi çekmiyor.

Sanırım Cumhurbaşkanı'nın sarayını basacaktiniz.

İleriki zamanı düşünmek saçma bence. Kim bilir 2040 da ne olacağını ki.

Enes abim düşman için elinde kılıçla koşacak.

Troll sanırım fakat, ne için?
Hayır Troll değil. Gerçekten teknoloji yok. Uzun ince çubuğa genç ağaç lifleriye bağlanmış sivri bir cisimle tavşan avlayıp ateşte pişirip kabilemle birlikte yemek. Kulağa hoş geliyor.

Tabii ki belki teknoloji kötü bir şekilde evrimleşir kim bilir eğer öyle bir şey olursa şu anki zamanımızdada oyun oynamayı tercih edebilirim gerçekten çok güzel oyunlar var güzel bir oyun odası kursan tadından yenmez diye düşünüyorum çocukluk aklıda olabilir fakat eski yıllar ilgimi çekmiyor.

Eh, oyun oynamak hayat değildir. Birçok faktörü göz önünde bulundurmak gerek bence.

Hayır troll değil. Gerçekten teknoloji yok. Uzun ince çubuğa genç ağaç lifleriye bağlanmış sivri bir cisimle tavşan avlayıp ateşte pişirip kabilemle birlikte yemek. Kulağa hoş geliyor.

Teknolojinin olmaması berbat olur. Ölme riskiniz var. Aç kalma riskiniz de var. Yani, çok iç açıcı değil bence.

Hayır Troll değil. Gerçekten teknoloji yok. Uzun ince çubuğa genç ağaç lifleriye bağlanmış sivri bir cisimle tavşan avlayıp ateşte pişirip kabilemle birlikte yemek. Kulağa hoş geliyor.
Ayrıca gelecek stresi cart curt yok. Tek amaç üremek ve hayatta kalmak.

Ayrıca gelecek stresi cart curt yok. Tek amaç üremek ve hayatta kalmak.

Değil mi? Ah be... Her dönemin bir zorluğu var.

Kahpeliklerin olmadığı bir yılda yaşamak isterdim.

Öyle bir yıl yok maalesef. Çevrenize bağlı.

Ben o zamanki cihazları ve internet ortamını daha çok seviyordum ya o zamanlara gidelim. 🥹 keşke o zaman şu anki yaşımda olsaydım.

O yıllarda hiç Reddit girmediniz sanırım.

Kahpeliklerin olmadığı bir yılda yaşamak isterdim.

Bu arada, gerçekten konuyla alakasız fakat çevrenize bağlı. Size gerçekten değer veren insanlarla takılın önerim.

Geri
Yukarı