Hangi Zowie fareyi almalıyım?

Divina

Divina model terletme yapıyor mu parlak olması falan kayma terletme sorunu siyaha göre?

Kayma yapmyo aksine 0 alacaksanız elinize yapışır terletme olayı daha cok mouse ile değil el ve ter bezlerinizle alakalı benim ellerim cok terler klimali mouse bile çıksa ter olur onun için bir şey diyemem ama şu an EC1 modeline geçtim Divina modelini sattim dış kabuğunu daha cok sevdim EC1'in

Divina
Zowie EC1-B DİVİNA kullanıyorum CS:GO oynuyorum ben de elim hemen hemen senin elin kadar, sensör, ele oturması, ergonomisi çok iyi kararlı bir mouse 3360 sensör kullanıyor zaten. Tavsiye ederim.
Divina model terletme yapıyormu parlak olm
Kayma yapmyo aksine 0 alacaksanız elinize yapışır terletme olayı daha cok mouse ile değil el ve ter bezlerinizle alakalı benim ellerim cok terler klimali mouse bile çıksa ter olur onun için bir şey diyemem ama şu an EC1 modeline geçtim Divina modelini sattim dış kabuğunu daha cok sevdim EC1'in
Anladım fakat terletme ve kayma oranları aynı dimi herhangi bir sıkıntı yok fk1b siyah trde olsa zaten mavi degil siyah alıcam sence birde 3310ve 3360sensör farkı varmı

Divina

Divina model terletme yapıyor mu parlak olm

Anladım fakat terletme ve kayma oranları aynı değil mi herhangi bir sıkıntı yok FK1b siyah TR'de olsa zaten mavi degil siyah alacağım sence bir de 3310ve 3360SENSör farkı var mı?

Oranlar cok aynı değil Divina ele daha çok yapışıyor EC1 öyle değil Divina da kesinlikle kaymaz elinden fk serileriyle tasarım olarak farklı bunlar avuc içine daha iyi oturur. İki sensör arasında illaki fark var detaylı ben anlatirsam uzun olur araştırrsan bulabilrsin güncel sensör her zaman daha iyidir.

Oranlar cok aynı değil Divina ele daha çok yapışıyor EC1 öyle değil Divina da kesinlikle kaymaz elinden fk serileriyle tasarım olarak farklı bunlar avuc içine daha iyi oturur. İki sensör arasında illaki fark var detaylı ben anlatirsam uzun olur araştırrsan bulabilrsin güncel sensör her zaman daha iyidir.
Yani divinanın ele yapışması daha iyi bişey mi kaymaması açısından
Yani divinanın ele yapışması daha iyi bişey mi kaymaması açısından ve alayım mı sence divina fk1-b mavi 3360 sensör pişman olurmuyum?

Yani Divina'nın ele yapışması daha iyi bir şey mi kaymaması açısından ve alayım mı sence Divina FK1-b mavi 3360 sensör pişman olur muyum?

Yapışıyor dediğim iyi oturuyor kesinlikle kaymaz elinden ben EC1-b modelinden memnundum EC1 aldm sonra da ama kullanip sevmeyen de var CS oynuyorum ben makro tuşuna ya da yazılımına ışığına ihtiyaç duymuyorum elime iyi oturmasi sensörü önemli bunlari da karşıladı fk modeli için bir şey diyemem dışı aynıdır zaten ele oturmasi falan ama yine de İstanbul’da falan oturuyosaniz bir gidip GameEkstra mağazasnda falan denemenizi önerirm teşhirleri oluyor o mağazada ama dediğim gibi tasarım farklı ben ebatlarına tasarimlarina cok bakip almiştim öyle alirsaniz daha iyi olur

Yapışıyor dediğim iyi oturuyor kesinlikle kaymaz elinden ben EC1-b modelinden memnundum EC1 aldm sonra da ama kullanip sevmeyen de var CS oynuyorum ben makro tuşuna ya da yazılımına ışığına ihtiyaç duymuyorum elime iyi oturmasi sensörü önemli bunlari da karşıladı fk modeli için bir şey diyemem dışı aynıdır zaten ele oturmasi falan ama yine de İstanbul’da falan oturuyosaniz bir gidip GameEkstra mağazasnda falan denemenizi önerirm teşhirleri oluyor o mağazada ama dediğim gibi tasarım farklı ben ebatlarına tasarimlarina cok bakip almiştim öyle alirsaniz daha iyi olur
hocam zaten fk2 siyah kullanıyordum 3310 sensör sadece cs oynuyorum bende yükseltmek için zowie fk1b siyah 3360 sensör alayım dedim fakat türkiyede yok mavisi var maviside glossy olduğu için terleme kayma problemi yaratırmı diye tereddüt ettim korktum o yüzden siyaha göre sıkıntı yaratırmı diye yani yoksa fk2 siyah süper oturuyodu elime ama bı tık küçüktü o yüzden fk1 daha iyi olur dedim

Hocam zaten FK2 siyah kullanıyordum 3310 sensör sadece CS oynuyorum bende yükseltmek için Zowie FK1b siyah 3360 sensör alayım dedim fakat Türkiye'de yok mavisi var maviside glossy olduğu için terleme kayma problemi yaratır mı diye tereddüt ettim korktum o yüzden siyaha göre sıkıntı yaratır mı diye yani yoksa FK2 siyah süper oturuyordu elime ama bir tık küçüktü o yüzden FK1 daha iyi olur dedim

Yok kaymaz gönül rahatlğiyla alabilrsin siyahdan daha cok oturuyor

Yok kaymaz gönül rahatlğiyla alabilrsin siyahdan daha cok oturuyor
Sen kullandın mı peki divina mavi modeli mecbur şimdi sipariş vericem ona göre daha iyi oturuyo peki tuşları tıklama felan olayı aynı dimi sadece bi tık fazla terletiyo dediler ama siyah olanda tüm zowielerde hepsinde terleme problemi var zaten yapısından dolayı

birde 3310 sensör ve 3360 sensör farkını hiç denedin mi ikisinide

Sen kullandın mı peki Divina mavi modeli mecbur şimdi sipariş vereceğim ona göre daha iyi oturuyor peki tuşları tıklama falan olayı aynı değil mi sadece bir tık fazla terletiyor dediler ama siyah olanda tüm Zowie'lerde hepsinde terleme problemi var zaten yapısından dolayı

Bir de 3310 sensör ve 3360 sensör farkını hiç denedin mi ikisini de

İki sensör farkını hiç denemedim Divina'yi 1.5 sene kullandım tıklamada tuşlarda herhangi bir sıkıntı olmuyor G402 vardi bende o mousedan önce sensör kullanım ona göre daha başarili G402 hızlı tepkimelerde bazen kafayi yiyordu aim aşağı kayıyordu bunun kullanımı daha kolay ona göre kararlı bir mouse tabii bütce varsa kablosuz G PRO da alabilirsin Logitech o daha iyi bence

Geri
Yukarı