Hangi platformda daha verimli olunabilir?

Daha fazla  
Merhaba, Kick platformunda düzenli yayınlara başlamak istiyorum. Fakat kanal yeni olduğundan takipçi sayım yok bu sebeple oynadığımı izleyen pek olmayacağı için bir yandan da yayınları YouTube'a yükleme fikri geldi. Bu kararımı uygulayan var mı? Veya daha akıllıca bir fikir sunabilecekseniz duymak isterim. Şimdiden teşekkürler.

Sizin için hangi platform daha iy olur bilemiyorum ama yayınlarınızdan komik anları alıp güzel bir kurgu yaparsanız bunu YouTube'a yükleyip belirli bir kitleyi yayınlarınıza çekebilirsiniz.

Sizin için hangi platform daha iy olur bilemiyorum ama yayınlarınızdan komik anları alıp güzel bir kurgu yaparsanız bunu YouTube'a yükleyip belirli bir kitleyi yayınlarınıza çekebilirsiniz.
Süper. İstediğim akıl aslında bu tarz bir fikirdi aslında. Ben bana kalsa komple yayın kesitini yükleyecektim baştan sona ama bu da gayet güzel gibi.

Süper. İstediğim akıl aslında bu tarz bir fikirdi aslında. Ben bana kalsa komple yayın kesitini yükleyecektim baştan sona ama bu da gayet güzel gibi.
Baştan sona yayın kesitini yüklemek bana saçma geliyor. Kim o kadar uzun videoyu izler ki? 7 - 8 dakikalık komik bir video her türlü daha karlı olacaktır sizin adınıza.

Geri
Yukarı