Hanımeller Çokodamla incelemesi

Hmm.
Hevesimi kırdın be hocam :D

Arada yeniyor ama ben artık mecbur kalmadıkça ilişmiyorum.

Kötü hali bu ise iyi halini nasıldır acaba... 😍
Ne kadar eski hocam?

2010'ların başına kadar iyi gidiyordu. Bu olsun, diğer Hanımeller serisi olsun çok daha güzeldi sonra paket değişikliği ve gramaj azaltılmasıyla beraber kalite de dibe vurdu aynı Algida markalı dondurmalar gibi. O zamanlar yurtdışından bana gelen çikolata ve bisküviler bugün de hala aynı tadı veriyor ama bizim yerli ürünler iyice berbat hale geldi.

2010'ların ortasına kadar iyi gidiyordu. Bu olsun, diğer Hanımeller serisi olsun çok daha güzeldi sonra paket değişikliği ve gramaj azaltılmasıyla beraber kalite de dibe vurdu aynı Algida markalı dondurmalar gibi. O zamanlar yurtdışından bana gelen çikolata ve bisküviler bugün de hala aynı tadı veriyor ama bizim yerli ürünler iyice berbat hale geldi.
Eskiden 2 lira mı neydi bununla beraber çilekli süt alırdım, şimdi 3.5-4 ₺ olmuş yuh diyorum gramajı fazla olsa biraz daha neyse, bence bu kadar fiyatı haketmiyor. Burçak çok daha güzel biraz daha pahalı olsa da.

Arada yeniyor ama ben artık mecbur kalmadıkça ilişmiyorum.

2010'ların başına kadar iyi gidiyordu. Bu olsun, diğer hanımeller serisi olsun çok daha güzeldi sonra paket değişikliği ve gramaj azaltılmasıyla beraber kalite de dibe vurdu aynı algida markalı dondurmalar gibi. O zamanlar yurt dışından bana gelen çikolata ve bisküviler bugün de hala aynı tadı veriyor ama bizim yerli ürünler iyice berbat hale geldi.

En iyisi almamak.

Bu varken diğerlerine laf düşmez:
eti-kakaolu-biskuvi_30_psb.png

Eskiden çok daha lezzetli ve kaliteliydi bu bisküvi. Palm yağı ve invent şeker şurubu kötü bir his bırakıyor midede bir süre sonra. Şu hali bayağı çöp.
Önceden tadı gayet güzeldi. Tiryakisiydim vaktinde ama en son 3 ay önce falan yemiştim ve tadını hiç beğenmedim. Bozmuşlar mis gibi ürünü.

Önceden tadı gayet güzeldi. Tiryakisiydim vaktinde ama en son 3 ay önce falan yemiştim ve tadını hiç beğenmedim. Bozmuşlar mis gibi ürünü.

Eski paketi özellikle muhteşemdi bunun. Fındıklısı da aynı şekilde. Kurabiyeler daha ince ama enine büyüktü tadı da çok daha iyiydi. Bu paketlerin olduğu zaman yiyen varsa daha iyi hatırlar.

HANIMELLER-COKODAMLA-rulo-500x500.jpg

Screenshot_1.jpg

Eski paketi özellikle muhteşemdi bunun. Fındıklısı da aynı şekilde. Kurabiyeler daha ince ama enine büyüktü tadı da çok daha iyiydi. Bu paketlerin olduğu zaman yiyen varsa daha iyi hatırlar.

Eki Görüntüle 1270039
Eki Görüntüle 1270040
Çocukken bu paketten yediğimi hatırlar gibiyim. Ayrıca damla çikolatayı da artık koklatıyorlar sadece. Bim malı Süsse’den bile kötü.

Yeni konular

Geri
Yukarı