Hanxgame.com güvenilir mi?

JohnConstantine

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Jerusalem
Hanxgame.com sitesinden 380 ₺ değerinde Steam Cüzdan Kodu alacağım ve normalden 17.5 ₺ kadar daha uyguna satılıyor. Şikayetvar sitesinde 1 kez hatalı kod gönderildiğini ve iadesi edilmediği hakkında yazı okudum. Bu siteden daha önce alışveriş yapanlar var mı acaba?

1600862088928.png

Ilk once 10 liralık kod alın. Eğer göndermezlerse 10 lirandan olursun en fazla.

Oldu o zaman ucuz bulduğum her siteden böyle böyle alıp deneyip tüm parayı bitireyim :D
Siteyi duymadım 17.5 TL için riske girilmeyebilir ancak itemci.com bu siteye kefilim yaklaşık 4.5 TL daha ucuza gelecek bu site üzerinden 15.000 TL civarı alış satış işlemlerim var.

İtemcide çok fazla kâr elde edilmiyor hesaplayınca.

Neyse ki sitenin İnstagram adresine baktım da bot basan bir hesapmış. Gözümden düştü. Daha sonralarda bu siteden alış-veriş yapacak olup araştıranlar için göz önünde bulundurulması gereken bir konu olsun bu.

Konu Kilitlenebilir.

Hanxgame.com sitesinden 380 ₺ değerinde Steam Cüzdan Kodu alacağım ve normalden 17.5 ₺ kadar daha uyguna satılıyor. Şikayetvar sitesinde 1 kez hatalı kod gönderildiğini ve iadesi edilmediği hakkında yazı okudum. Bu siteden daha önce alışveriş yapanlar var mı acaba?

Eki Görüntüle 678329

Merhabalar, hanxgame.com admini olarak yazmaktayım.

Sitemiz yaklaşık olarak 3 senedir hizmet vermektedir. Gittigidiyor, hepsiburada, n11 gibi sitelerde mağazalarımız bulunmaktadır. Özellikle gittigidiyor platforumda 11.541 aktif ürünümüz ve yaklaşık olarak 8000 Adet satışımız gerçekleşmiştir. Hepsiburada, N11 ve ayrıca Global platformlarda da hizmet vermekteyiz. Dünya çapında, gelişmekte olan bir oyun markası olmak için ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak bizim önemli önceliğimizdir.

Kendimizi, bizim yorumlamamızla tanımayın sadece, müşterilerimizin bize yaptığı yorumlara da bakabilirsiniz. Link vermek yasak değilse ve reklam olmayacaksa yorumlara aşağıdaki linkten bakabilirsiniz.

Gittigidiyor Hanxgame Yorumları
Trustpilot Hanxgame Yorumları

Instagram Sayfamızı'da bu linkten ziyaret edebilirsiniz.. :)

Sitemizde iletişim bilgileri olarak, tüm bilgilerimiz paylaşılmıştır. Ayrıca hakkımızda olarak vizyonumuzu inceleyebilirsiniz.

Hanxgame
Site Admini

Son düzenleme:

Geri
Yukarı