Hapishanede yanınızda ne isterdiniz?

3 seçim hakkı var.

• Odayı yanlardan 1'er metre büyültüp 16 metrekare yapmak.

• Mevcut yatak, pencere ve kapının konumunu değiştirmek

• 2 yeni pencere açmak

• Tertemiz klozet + duşakabin eklemek

• Florasan (ışık için) + sınırsız kalem kağıt

• Bizzat seçtiğim 10 adet kitap

• Oda arkadaşı. (Karşı cins, aynı yaş)

• Oda arkadaşı (Aynı cins 50 yaş büyük) [Nasihat dinlemek için]

• Mahkum yiyeceğini 3 günde bir kendin belirleme + hijyen update

• 7/24 sıcak çay + kış ayları için 1 elektrikli soba + Büyük yatak

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Işık lazım abi hep karanlıkta olur mu kafayı yersin onun dışında kışın soba 7/24 çay güzeldir ve 3 günde bir istediğin temiz yemek üff ama oraya 4.şık yanımıza bir karşı cins lazım.

1585958737340.png

Önceki konuya nazaran bu sefer seçerken zorlandım. Birinci seçimim "Tertemiz klozet + duşakabin eklemek" oldu. Çünkü tuvalet ve banyo imkanları önemli. İkinci seçimim yataklı seçenek oldu çünkü zamanın neredeyse çoğu oturup yatılabilen tek yerde yani yatakta geçecek ve onun da sert ve rahatsız olmaması önemli o yüzden ikinci seçeceğim şey "7/24 sıcak çay + kış ayları için 1 elektrikli soba + büyük yatak" seçeneğidir. Seçme nedenim yatak olsa bile yanında gelen bonuslar gözardı edilemez. Sonuçta sınırsız çay keyfi ve soğukta ısınabileceğim bir soba mükemmel artılar. Üçüncü seçeneğim ise aslında florasan ve sınırsız kağıt-kalem olacaktı ama sonradan acaba yiyeceği 3 günde bir kendim belirleme olayını mı seçsem diye kararsız kaldım sonuçta yemek de önemli bir şey. Sonra ikisinden de vazgeçip "Oda arkadaşı. (Karşı cins, aynı yaş)" seçeneğini seçtim. Yanımda bir kız olması üç günde bir seçilen yemekten ve ışık ile kağıttan da daha iyi gelir diye düşündüm. Elektrikli sobanın ışığıyla idare ederiz artık yapacak bir şey yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı