HaQQusu'un 7000 TL'ye topladığı sistem

Adam Izoly, Rampage gibi markalardan sponsorluk alıyor ve sponsorluk yanmasın diye yalan yanlış konuşuyor. Bilgisayardan anlamayan arkadaşlar da buna kanıp saçma sapan sistemlere para veriyorlar. Bu adamın da bilgisayardan pek anladığını düşünmüyorum. Yalancı, çıkarcının teki.

Adam Izoly, Rampage gibi markalardan sponsorluk alıyor ve sponsorluk yanmasın diye yalan yanlış konuşuyor. Bilgisayardan anlamayan arkadaşlar da buna kanıp saçma sapan sistemlere para veriyorlar. Bu adamın da bilgisayardan pek anladığını düşünmüyorum.
Tek bildiği parçaların uyumlu olup olmadığı, ya arkadaş, gerçekten en azından 1050 Ti'ı neden arkadaşa 2.el aldırdı.

Tek bildiği parçaların uyumlu olup olmadığı, ya arkadaş, gerçekten en azından 1050 Ti'ı neden arkadaşa 2.el aldırdı.
Videodan gördüğüm üzere o aldırmamış, sistemi alan arkadaş kendi tercih etmiş. Bu 7000TL'yi de başlığa clickbait olsun diye yazmış. Bir şey diyecektim de neyse durduk yere ban yemeyeyim şimdi.

hani video acaba link atabilirmisiniz

Son düzenleme:
Adam bugün 21.000TL'ye RTX 3060 sistem topladı:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şaka gibi ya.

Adam bugün 21.000TL'ye RTX 3060 sistem topladı:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şaka gibi ya.
Bir de B450 ile fiyatını asla hak etmeyen bir soğutma koymuş, helal be.

Geri
Yukarı