Çözüldü Hard disk bağlayınca çıkan "Sistem Ayrıldı" klasörü

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

El Topalo

Hectopat
Daha fazla  
Hocalarım resimde de gördüğünüz gibi yeni bir hard disk aldım, taktım, bilgisayarı açtım ve karşıma sistem ayrıldı diye bir şey çıktı. İçine bakmak istedim ve içinde hiçbir şey yoktu. Bu nedir, bilgisayara bir sorunu olur mu?

resim_2021-05-23_175931.png

Çözüm
Windows kurulurken kendine bir alan ayırıyor sistem ayrıldı diye. Normalde bu ayrılan kısım gözükmez fakat başka bir diskte olduğu için gözükmüş. Disk Yöneticisinden onu silebilir ve diğer E parçası ile birleştirebilirsin. (Yeni Taktığın diskin E diski olduğunu düşünerek söylüyorum.)
Windows kurulurken kendine bir alan ayırıyor sistem ayrıldı diye. Normalde bu ayrılan kısım gözükmez fakat başka bir diskte olduğu için gözükmüş. Disk Yöneticisinden onu silebilir ve diğer E parçası ile birleştirebilirsin. (Yeni Taktığın diskin E diski olduğunu düşünerek söylüyorum.)

Çözüm
Hocalarım resimde de gördüğünüz gibi yeni bir hard disk aldım, taktım, bilgisayarı açtım ve karşıma sistem ayrıldı diye bir şey çıktı. İçine bakmak istedim ve içinde hiçbir şey yoktu. Bu nedir, bilgisayara bir sorunu olur mu?

Eki Görüntüle 1037292
Disk yönetiminden silebilirsiniz. Sıkıntı olmaz.

Konu Dışı: Bu arada hocam arkadaki göstergeleri nasıl yaptiniz?

Disk yönetiminden silebilirsiniz. Sıkıntı olmaz.

Konu dışı: Bu arada hocam arkadaki göstergeleri nasıl yaptiniz?

Hocam rainmeter ile yaptım.
Windows kurulurken kendine bir alan ayırıyor sistem ayrıldı diye. Normalde bu ayrılan kısım gözükmez fakat başka bir diskte olduğu için gözükmüş. Disk yöneticisinden onu silebilir ve diğer e parçası ile birleştirebilirsin. (yeni taktığın diskin e diski olduğunu düşünerek söylüyorum.)

Hocam disk yöneticisine nasıl gireceğim?

Yeni konular

Geri
Yukarı