Hard disk dalgalanma yapıyor

mr.blitz

Picopat
Ben hard diskimin okuma yazma hızı çok düşmesinden dolayı cuma günü Letgo üzerinden bir satıcıdan 300 TL'ye ikinci el bir 1 TB'lik hard disk aldım. Bu hard diskte de çok fazla dalgalanma oluyor. Bu bana ileride bir sıkıntı çıkarır mı acaba?

1664731693270.png

Anlık kullanıma göre dalgalanmış işte hocam. Scan atın fakat quick scan tikini kaldırıp atın. Sonuçları buraya atarsınız.

Son düzenleme:
Hocam scan yapılıyor birazdan sonuçları atacağım. Birde internetim önceden 2 Mb/s hızındaydı şimdi 0,200 Mb/s kadar düştü sebebi bunula ilgili olabilir mi ?

Hocam scan yapılıyor birazdan sonuçları atacağım. Birde internetim önceden 2 Mb/s hızındaydı şimdi 0,200 Mb/s kadar düştü sebebi bunula ilgili olabilir mi ?
İnternet hızınızla HDD performansınızın bir bağlantısı yoktur.

Windows HDD'ye kurulu ise zaten sistem çok yavaş olacaktır HDD performansı da düşecektir dolayısı ile. Fakat HDD de bir sorun yoksa şimdilik işinizi görsün ileride mutlaka en kötü 256 GB Bir SSD alıp Windows'u SSD'ye kurun.

Perşembe akşamı Adata su630 128 gb SSD aldım windowsu buna kurmayı düşünüyorum. 128 gb yeterli midir ve windowsu SSD'ye kurunca sorun düzelir mi peki ?

Pardon hocam Adata su650.

Perşembe akşamı Adata SU630 128 GB SSD aldım Windows'u buna kurmayı düşünüyorum. 128 GB yeterli midir ve Windows'u SSD'ye kurunca sorun düzelir mi peki?

Sadece Windows'u kurayım kafasındaysanız yeterli. Ama internet ile alakalı sorunlarınız SSD veya HDD ile alakası olamaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı