Hard disk kopyası "E" olarak görünüyor

brsydn34

Centipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Web Programcılığı
Resimdeki gibi hard diskim (D)'nin bire bir kopyası (e) olarak görünüyor bunu nasıl kaldırabilirim?
Teşekkürler.

Screenshot_1.png

Resimdeki gibi hard diskim (D)'nin bire bir kopyası (e) olarak görünüyor bunu nasıl kaldırabilirim?
Teşekkürler.

Eki Görüntüle 1058168

Disk yönetiminden sağ tıklayın ve sürücü harfi yolu değiştir deyin. Daha sonra kaldır deyin.

Ya da

Aygıt yöneticisi kısmına girin Disk'lere gelip, oradan WD 1 TB'lik diske sağ tuşla tıklayıp kaldır deyin sonra (yeniden başlatma isterse yeniden başlatın ) tekrar sağ tuşla tıklayın donanım değişikliklerini taraya tıklayın muhtemelen düzelecektir.

Ya da.

Aygıt yöneticisi kısmına girin Disk'lere gelip, oradan WD 1 TB'lik diske sağ tuşla tıklayıp kaldır deyin sonra (yeniden başlatma isterse yeniden başlatın ) tekrar sağ tuşla tıklayın donanım değişikliklerini taraya tıklayın muhtemelen düzelecektir.

O iki bölümü de kaldırmıyor mu?

arkadaşlar diskim 1tb lık. ben ayrı bölüm demedim birebir aynısından var. atıyorum ben dnin içine bir klasör oluşturuyorum e deki kopyasına da aynı şekilde gidiyor benim sorunum bu. ayrıca aygıt yöneticisinin de fotosunu ekledim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    14,9 KB · Görüntüleme: 11

Yeni konular

Geri
Yukarı