Hard Disk Montajı Nasıl Yapılır?

Onu sökerseniz yeni Windows kurulumu yapmanız gerekir. USB bellek ve başka bilgisayarınız varsa kolay bir iş. Ama hangisi bilmiyorsanız ilk başta kurulum için USB hazırlamanızı tavsiye ederim.

Fotoğrafta gözüken kısım tavana bakacak şekilde yatırın.
bütün fişleri sökmem lazım yani

Evet. Çok kolay bir işlem onu yapmak. USB bellek ve başka bir bilgisayar ile hemen halledilir.
Format USBm var zaten ya. sıkıntı yok

neden yatıyoruz yan. yani ona göre çıkarayım.
İsterseniz yatırmayabilirsiniz. Ama yatırmayacaksanız HDD'yi tutun son vidayı sökerken. Direk vidalanan bir kasaysa boşa çıkar çünkü HDD.

kayar düşer diyeyse elimle tutayım falan gibi
Tutabilirsiniz hocam elinizle. Bana yan yatırmak kolay geldiğinden size de öyle dedim. Size kalıyor.

Babamın güzel bir lafı vardı 😅
-oğlum HDD ler kız gibidir narin ol onlara karşı dikkat et düşürme.

Yanı kısaca mekanik çalışan bir eleman olduğu için çokta sarsmamak lazım. Dikkatlice söküp takabilirsin.

Haaa çokta yanlış anlama o kadar da narin değil cips gibi kırılmaz yani. Rahatça sök koltuğa at geri git koltuktan al 😅

İsterseniz yatırmayabilirsiniz. Ama yatırmayacaksanız HDD'yi tutun son vidayı sökerken. Direk vidalanan bir kasaysa boşa çıkar çünkü HDD.

Tutabilirsiniz hocam elinizle. Bana yan yatırmak kolay geldiğinden size de öyle dedim. Size kalıyor.
ha tamam teşşekkür ederim. yarın denicem bakalım :D

-oğlum HDD ler kız gibidir narin ol onlara karşı dikkat et düşürme.

Yanı kısaca mekanik çalışan bir eleman olduğu için çokta sarsmamak lazım. Dikkatlice söküp takabilirsin.

Haaa çokta yanlış anlama o kadar da narin değil cips gibi kırılmaz yani. Rahatça sök koltuğa at geri git koltuktan al 😅
Çalışmadığı sürece o kadar da narin değiller aslında.

-Oğlum HDD'ler kız gibidir narin ol onlara karşı dikkat et düşürme.

Yanı kısaca mekanik çalışan bir eleman olduğu için çok da sarsmamak lazım. Dikkatlice söküp takabilirsin.

Haaa çok da yanlış anlama o kadar da narin değil cips gibi kırılmaz yani. Rahatça sök koltuğa at geri git koltuktan al 😅

Ya çıkardıgım HDD'yi düşürsem ya da bozulsa sıkıntı olmaz. :)

Peki bir şey soracağım. Link atılıyor mu burada?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı