Hard disk sağlığı ne durumda?

xh3nator

Hectopat
Merhaba, benim hardiskim sağlı %86 herhangi bir sorun olur mu? ( Hard disk sentinel ile bakılmıştır. )

Ve 2 günce önce %100 şimdi %86.

( Disk yüzeyinde 24 zayıf sektör bulundu. Diskin daha sonra kullanılmasında herhangi bir zamanda yeniden gönderilebilirler. )

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim tavsiyem kullanmamanız ve nereden aldıysanız oraya iade etmeniz yönünde olacaktır.

Ayrıca cidden bir şeyler olduğunu zaten anlıyoruz, büyük harflerle yazmanıza gerek yok.

Klavye kafayı yedi, disk çok eski ve ilk defa oluyor.
Bu da hardisk sağlık durumuyla ilgili tablo.
HDD.png

Klavye kafayı yedi disk çok eski ve ilk defa oluyor.

HDD Sentinel'den ekran görüntüsü paylaşın. Windows 10'u HDD ile kullanmanın sonucunu görüyorsunuz kasıyorsa. Klavyenin kafayı yemesi ile HDD'in sağlığı arasında bir bağlantı yok.
Yazıları paylaşınız sağlık tablosunu değil.
Yani genel bakış yerinin fotoğrafını paylaşınız.

HDD sentinelden ekran görüntüsü paylaşın. Windows 10'u HDD ile kullanmanın sonucunu görüyorsunuz kasıyorsa. Klavyenin kafayı yemesi ile HDD'in sağlığı arasında bir bağlantı yok.
Yazıları paylaşınız sağlık tablosunu değil.
Yani genel bakış yerinin fotoğrafını paylaşınız.

Dostum, ben klavyem bazen kafayı yiyebiliyor. O vardı da ben o zaman atıyorum ekran görüntüsü.
HDD Sentinel.png

Zayıf sektörlerin sayısı fazla artmış. Diskin durumunu sürekli incelemeniz lazım. %52'ye kadar düşmüş diskin sağlığı o zamanda zayıf sektörlerin sayısı 64'den fazla mıydı? HDD Regenerator ile onarmayı deneyebilirsiniz zayıf sektörleri.

Yeni konular

Geri
Yukarı