Hard disk takmak için ne gerekli?

enes_syrr

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncellikle iyi günler. Sizlere bir sorum olacak, simdi benim bilgisayarıma takılı bir 120 GB SSD vardır ve bu bana yetmiyor. Bende bir hard disk alacagım ve hangi kabloları bilgisayara hangi almam gerektigini bilmiyorum. Sorumu cevaplarsanız sevinirim.

Arkadaşlar öncellikle iyi günler. Sizlere bir sorum olacak, simdi benim bilgisayarıma takılı bir 120 GB SSD vardır ve bu bana yetmiyor. Bende bir hard disk alacagım ve hangi kabloları bilgisayara hangi almam gerektigini bilmiyorum. Sorumu cevaplarsanız sevinirim.

Sistem bilgisi gerekni notebookmu masaüstü mü?

SATA ve güç kablosu yeterli olacaktır. Montajlamak istiyorsanız, ana kart içinde çıkan vidaları kullanabilirsiniz.

Benim bilgisayarımda alt kısımda bölmeler var. Çekmece gibi açılıyor oraya hard disk takıyorum hiçbir işlem gerektirmiyor. Senin PC'dede böyle bir şey olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı