Çözüldü Hard diskin sağlığı düşüşte

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

SSGHOST.EXE

Hectopat
Daha fazla  
1624369317939.png

Anormal bir şekilde düşüşte bilgisayar kapanmıyor tuşundan kapatmak zorunda kalıyorum. Sonra sağlığı düşüyor. CS:GO'da oyun donup duruyordu sonra mavi ekran verip kapadı. Ayrıca bilgisayar arada donmakta hiçbir program çalışmıyor.
Sistem: HD5450, i5m560, Turbox 4x4 RAM, 250GB HDD.

Çözüm
Size cevap vermeyi unuttum🤣. 2,5 damaged vardı. Ayrıca tuşa basarak değil elektrikler bir dönem yaşadığım yerde çok kesiliyordu ondan hocam :D.
Anladım. Eğer bu durum artmaya veyahut devam ederse diskinizdeki tüm dosyaları yedeklemeyi unutmayın. Yoksa hepsini kaybetme ihtimaliniz var. Eğer garanti vesaire varsa HDD'yi gönderebilirsiniz.
Anormal bir şekilde düşüşte bilgisayar kapanmıyor tuşundan kapatmak zorunda kalıyorum. Sonra sağlığı düşüyor. CS:GO'da oyun donup duruyordu sonra mavi ekran verip kapadı. Ayrıca bilgisayar arada donmakta hiçbir program çalışmıyor.
Çok teşekkürler hocam :D. Keşke sizi etiketleseydim. :D
Bilgisayarı tuşa basarak kapatıyorsunuz sorun bu. 🤣 Gerçekten gülesim geliyor ama buraya random atamam. Yukarıda bilgisayarın kapanmadığını CS:GO'da donduğunu ve sonra mavi ekran verdiğini söylüyorsunuz. Testi yapmadınız mı? Anlayamıyorum...

Artı -1 Eksi
Bilgisayarı tuşa basarak kapatıyorsunuz sorun bu. 🤣 gerçekten gülesim geliyor ama buraya random atamam. Yukarıda bilgisayarın kapanmadığını CS:GO'da donduğunu ve sonra mavi ekran verdiğini söylüyorsunuz. Testi yapmadınız mı? Anlayamıyorum...

Size cevap vermeyi unuttum🤣. 2,5 damaged vardı. Ayrıca tuşa basarak değil elektrikler bir dönem yaşadığım yerde çok kesiliyordu ondan hocam :D.

Anladım. Eğer bu durum artmaya veyahut devam ederse diskinizdeki tüm dosyaları yedeklemeyi unutmayın. Yoksa hepsini kaybetme ihtimaliniz var. Eğer garanti vesaire varsa HDD'yi gönderebilirsiniz.

Çözüm

Geri
Yukarı