Hard reset atıldıktan sonra Gmail adresinde nasıl oturum açılır?

Sezer.toprak07

Yoctopat
Daha fazla  
Arkadaşlar telefonuma hard reset attım, reset attıktan sonra şu an kullandığım telden Google bilgileri silindi. Başka Google hesabı ile oturum açtım fakat şimdi eski Gmail adresime telefonla eşleşmediği için giriş yapamıyorum. Telefondan kod al diyor kod almak için adresin telefonda açık olması gerekiyor bir türlü giriş yapamıyorum. Şifremi, kullanıcı adımı, kurtarma e-posta adresimi her şeyimi biliyorum doğru giriyorum yine de telefondan doğrulama istiyor yardımcı olur musunuz hesabıma nasıl giriş yapabilirim. Bu hesapta çocuklarimin bebeklik fotoları var yardımınıza ihtiyacım var.

Screenshot_20220903-093634_Chrome.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
FRP bypass programmı ile bu hatayı geçebilirsiniz ama içinde ki Gmail'i silmeniz gerekebilir veya şifresini bildiğiniz herhangi bir maili eklemeniz gerekir. Sonra cihazı yeniden başlatın ve eklediğiniz maili girin telefon açılacaktır.

Kurtarma e posta adresine kod gönder diyor gönderiyorum sonra kodu giriyorum sizin olduğunuza emin olamadık diyor. İlla yüklediğim resimdeki cihazdan giriş yapmamı istiyor nasıl birşey çözemedim. Şifresini biliyorum herseyini biliyorum hesaba giriş yapamıyorum kafayı yiyeceğim reisim ;(

Hocam, telefona önceden girdiğiniz Gmail hesabına PC'den veya başka bir cihazdan giriş yapıp aşağıdaki adımları izleyiniz:

Google Hesabınızı Yönetin> Güvenlik > Tüm Cihazları Yönet > Buradan S21 Ultra cihazınızı seçip oturumu kapatın. > Telefondan tekrar giriş yapmayı deneyin.

Saygılarımla. 🌹

FRP bypass programmı ile bu hatayı geçebilirsiniz ama içinde ki Gmail'i silmeniz gerekebilir veya şifresini bildiğiniz herhangi bir maili eklemeniz gerekir. Sonra cihazı yeniden başlatın ve eklediğiniz maili te

Hocam, telefona önceden girdiğiniz Gmail hesabına PC'den veya başka bir cihazdan giriş yapıp aşağıdaki adımları izleyiniz:

Google Hesabınızı Yönetin> Güvenlik > Tüm Cihazları Yönet > Buradan S21 Ultra cihazınızı seçip oturumu kapatın. > Telefondan tekrar giriş yapmayı deneyin.

Saygılarımla. 🌹
Hocam giriş yapamıyorum sorun orada illaki s21 ultra cihazından kod al diyor bütün mesele bu zaten kod al demese şifremi giriyorum herşeyimi yazıyorum s21 kod al deyip orada kalıyor

FRP bypass programmı ile bu hatayı geçebilirsiniz ama içinde ki Gmail'i silmeniz gerekebilir veya şifresini bildiğiniz herhangi bir maili eklemeniz gerekir. Sonra cihazı yeniden başlatın ve eklediğiniz maili girin telefon açılacaktır.
Telefon açılıyor reisim onda sorun yok gmaili açamıyorum ben

Saygılarımla. 🌹
Cvp için çok teşekkürler gmaile e posta ve şifremi girdikten sonra bu doğrulaması istiyor onun için giriş yapamıyorum;(

Son düzenleme:

Geri
Yukarı