Harddisk gözükmüyor

lujiangz

Hectopat
Merhaba, sabah kalktığımda bilgisayarı açtım ve biraz takıldıktan sonra sadece monitörun poweroff tuşuna basarak monitörü kapattım ve daha sonra uyudum. Kalktığımda açık olan uygulamalarımın kapanmış olduğunu gördüm ve uygulamalarımı açmaya çalıştığımda belirtilen dizinde bulunmadığını söyledi. Daha sonra dosya konumunu aç dedim ve harddiskim bilgisayarım bölümünde gözükmüyordu. Aygıt yöneticisine girdiğim zaman orada gözüküyor fakat disk yönetimine geldiğimde Ek'teki gibi bir şey geliyor karşıma. Buradan GPT'yi seçip devam ettiğim zamanda EK2'deki hatayı veriyor. Birazdan harddiskimi diğer bilgisayara takıp orada da böyle bir sorun var mı kontrol edeceğim. (Bu arada galiba harddiskim 4 GB gözüküyor fakat 1TB hafızası var normalde)

1.png
2.png

Ya kablolarda sikinti var ya da disk omrunu tamamlamis.
Harddiski yeni almıştım 1 2 aydır sıkıntısı yoktu. Birazdan diğer bilgisayarıma takıp deneyeceğim geri bildirim yaparım buraya
Dostlar bu arada 3 4 saniye dit dit diye ses geliyor harddiskten ve daha sonra duruyor ses
Peki dostlar disk gözükmese bile içindeki dosyaları nasıl kurtarabilirim yardım edebilecek biri var mı ?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı