Harddisk kutusuna M.2 SSD takılır mı?

Halil ibrahi

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. 10 gün önce Kingston A2000 M.2 SSD aldım bu gün elime ulaştı eski harddiskteki dosyaları M.2 SSD'ye klonluycam bu yüzden M.2 SSD'yi PC'ye harici olarak bağlamam gerekiyor elimde harddisk kutusu var M.2 SSD'yi harddisk kutusuna taktım ama PC görmedi acaba ben mi yanlış takıyorum? Harddisk kutusuna M.2 SSD takılır mı? Bir de M.2 SSD'yi içine Windows kurmadan direk PC'ye taksam PC gene içine Windows kurmuş gibi hızlanır mı hızlanıyorsa hiç klonlamam şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. 10 gün önce Kingston A2000 M.2 SSD aldım bu gün elime ulaştı eski harddiskteki dosyaları M.2 SSD'ye klonluycam bu yüzden M.2 SSD'yi PC'ye harici olarak bağlamam gerekiyor elimde harddisk kutusu var M.2 SSD'yi harddisk kutusuna taktım ama PC görmedi acaba ben mi yanlış takıyorum? Harddisk kutusuna M.2 SSD takılır mı? Bir de M.2 SSD'yi içine Windows kurmadan direk PC'ye taksam PC gene içine Windows kurmuş gibi hızlanır mı hızlanıyorsa hiç klonlamam şimdiden teşekkürler.
Harddsik'in içinde M2 yuvası yok nasıl taktınız ?

M.2 SSD'i HDD kutusuna takamazsın. SSD'e kurman lazım Windows'u yoksa verim alamazsın.
:( teşekkürler
A

Mümkünse fotoğraf atar mısınız hocam? :)

10 kere atmaya çalıştım ama 4MB'den büyük diyor
Mümkünse fotoğraf atar mısınız hocam ? :)
Böyle taktım ama olmadı.
Bu ürün ile kullanabilirsiniz.

Teşekkürler, şimdilik Windows'u SSD'ye kurmadan kullanmayı düşünüyorum param olunca bu aparatı alacağım inşallah Windows'u kurmadan kullansam hiç faydası olmaz mı?

Dosya Ekleri

• DSC_0047.JPG
    DSC_0047.JPG
    1,5 MB · Görüntüleme: 73
Son düzenleme:

Geri
Yukarı