Hardline thermo l-karnitin sıvı 1000 ML ile Hardline l-karnitin sıvı 1000 ML farkı nedir?

Vengeance1000

Decapat
Daha fazla  
Merhaba karın bölgemde çok yağ var. Yani 8.6kg 211, 5%, yüksek derecede yağ var. Vücut ölçümüm sağlık bakanlığı onaylı cihaz ile yapıldı.
Yağ yakmak için l karnitin alsam etkili olur mu şu an ayrıyeten kreatinde kullanıyorum.
Thermo l karnitin ve normal l-karnitinin arasındaki bir fark var mı? Ben karın bölgesindeki yağları yakmak istiyorum, bana hangisi daha etkili olur?
Thermo l karnitin:

thermol.png

Normal l karnitin:

1716286529166.png

Dediğim gibi hangisi karın bölgesindeki yağ yakmaya daha yardımcı olur?

"Onun yerine protein tozu alınır vs. şeyler yazmazsanız sevinirim."

Karın bölgesindeki yağları yakmak falan diye bir saçmalık yok. Yağ her yerden gider, oda kilo verirsen gider. Bunlar da büyü değil, karnitinin çok çok çok çok ufak bir faydası olur. Ona da para vermeye değmez. Thermo yazanda da terlemeye yardımcı yeşil çay ekstresi, kafein, biber ekstratı falan vardır.

Karın bölgesindeki yağları yakmak falan diye bir saçmalık yok. Yağ her yerden gider, oda kilo verirsen gider. Bunlar da büyü değil, karnitinin çok çok çok çok ufak bir faydası olur. Ona da para vermeye değmez. Thermo yazanda da terlemeye yardımcı yeşil çay ekstresi, kafein, biber ekstratı falan vardır.

Yani supplementten daha önemlisi diyet ve kalori açığı mı olmalı yağ yakmak için.

Yeni konular

Geri
Yukarı