Hardline Whey 3 Matrix Çilekli 908 gr Protein Tozu alınır mı?

Bir de bunu sadece spor günleri mi kullanacağım? Yoksa her gün mü? Ve spordan önce mi? Sonra mı?
Kusura bakmayın çok soru sordum.
Her gün kullanacaksınız. Antrenman günleri, spordan hemen sonra. Antrenman olmayan günler, günün istediğiniz saati içebilirsiniz.

Bir de bunu sadece spor günleri mi kullanacağım? Yoksa her gün mü? Ve spordan önce mi? Sonra mı?
Kusura bakmayın çok soru sordum.
Her gün kullanmak zorunda değilsiniz. Vücudunuza göre günlük almanız gereken protein miktarını alıyorsanız protein tozu kullanmanıza da gerek yoktur. Ancak günlük protein ihtiyacınızı gideremiyorsanız protein tozu içerdiği yüksek protein ve düşük kalori miktarı açısından (aynı zamanda çabuk sindirimi açısından) kullanılabilir.

Her gün kullanmak isterseniz de spor sonrası su veya sütle ile karıştırarak içebilirsiniz. Su ile karıştırıldığında emilimi daha hızlı oluyor ve yeni çalıştırılmış kasların protein ihtiyacını hızlı şekilde gideriyor.

Ben öğlen yemeklerimde dışarıdan fast food tarzı yemek yerine protein tozunu laktozsuz sütle karıştırarak içiyorum.​

Her gün kullanmak zorunda değilsiniz. Vücudunuza göre günlük almanız gereken protein miktarını alıyorsanız protein tozu kullanmanıza da gerek yoktur. Ancak günlük protein ihtiyacınızı gideremiyorsanız protein tozu içerdiği yüksek protein ve düşük kalori miktarı açısından (aynı zamanda çabuk sindirimi açısından) kullanılabilir.

Her gün kullanmak isterseniz de spor sonrası su veya sütle ile karıştırarak içebilirsiniz. Su ile karıştırıldığında emilimi daha hızlı oluyor ve yeni çalıştırılmış kasların protein ihtiyacını hızlı şekilde gideriyor.

Ben öğlen yemeklerimde dışarıdan Fast food tarzı yemek yerine protein tozunu laktozsuz sütle karıştırarak içiyorum.​

Hoca yapabilirsen her gün kullan dedi 150gr protein alacaksın dedi. O zaman kullanmalıyım. 60gr geçme dedi 60gr fazla olur mu? Çünkü sitede yeni kullananlar için sanırım 30gr yazıyordu.

Hoca yapabilirsen her gün kullan dedi 150gr protein alacaksın dedi. O zaman kullanmalıyım. 60gr geçme dedi 60gr fazla olur mu? Çünkü sitede yeni kullananlar için sanırım 30gr yazıyordu.
Porsiyon miktarı ürüne ve aromasına göre değişiklik gösterebiliyor ancak 1 ölçeği ortalama öğün başına 30gr protein tozudur. 1 ölçekte de yine ortalama 120 kalori ve 24gr protein vardır. Hocalar genelde protein tozunu çok severler ama protein tozu zorunlu unsur değildir. Sen günlük alman gereken 150gr proteini tavukla, etle vs alıyorsan ekstra protein tozuna gerek yok.​

Geri
Yukarı