Hareket edince karın ağrısı

Hareket edince karın ağrısı neden olur?
Apendisit belirtisi'mi?

Bende de aynı durum vardı ve apendisitim çıktı adım atamıyordum yav yerimden oynayamıyordum hastaneye gittik patlamak üzereydi ilk gittiğimiz hastane bir şey bir şey yok dedi ve ailem güvenmeyip başka bir hastaneye götürdü orada anında ameliyata aldılar yani diyeceğim şu ki bekletmeden hastaneye gidin.

Bende de bu tarz bir ağrı vardı. Yemek iştahım yoktu, yediğimde ise ağrı yapıyordu karnım. 1 gün böyle geçti ve ilaçlar deva gelmedi. Doktora gittik ultrason cihazıydı sanırım baktılar ve apandist oldugumu söyledirler o gün zaten yemek yiyememiştim ve bu yüzden ameliyatımı gece yaptılar 2-3 gün içerisinde hastaneden çıkmıştım.
yaşınız 18 yaşıdnan küçük ise çocuk hastaneye gitmekte fayda var. (sağlık ocağı değil)

Bende de aynı durum vardı ve apendisitim çıktı adım atamıyordum yav yerimden oynayamıyordum hastaneye gittik patlamak üzereydi ilk gittiğimiz hastane bir şey bir şey yok dedi ve ailem güvenmeyip başka bir hastaneye götürdü orada anında ameliyata aldılar yani diyeceğim şu ki bekletmeden hastaneye gidin.

Geçmiş olsun.

Şu an ağrım geçti.

Yeni konular

Geri
Yukarı