NPhastasI

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, Steam Puan ile alınabilecek en iyi hareketli arka planlar neler size göre? Genel olarak CS oynuyorum fakat direkt olarak oyunla alakalı arama yapamadım, arka plan ismiyle aratıyor.

https://steamcommunity.com/id/alibabapro14/ hesabındaki arkaplan çok iyi hocam bi düşünün isterseniz
Yok hocam bu tarz değil, güzel havalı bir şeyler arıyorum.

Lütfen artık anime ve hentai kızları önermeyin ya sıkmadı mı gerçekten. Konu özelinde de Batmanlı bir şeyler varsa profilini çok klas yapabilir diye düşünüyorum.
Hocam net olarak arka plan ismi gerekiyor, oyun üzerinden arama yapamıyorum o yüzden arama sistemi büyük sıkıntı.

Yok hocam bu tarz değil, güzel havalı bir şeyler arıyorum.

Hocam net olarak arka plan ismi gerekiyor, oyun üzerinden arama yapamıyorum o yüzden arama sistemi büyük sıkıntı.

Ben de bu konuda bir konu açmıştım. Herkes fotoğraf falan atıyor ama isim yok. Ben de arıyorum açıkçası Batmanlı bir şeyler. Bu konu özelinde umarım birileri önerir.

Ben de bu konuda bir konu açmıştım. Herkes fotoğraf falan atıyor ama isim yok. Ben de arıyorum açıkçası Batmanlı bir şeyler. Bu konu özelinde umarım birileri önerir.
Umarım, eski konulara da baktım da hep parayla satın alınanları önermişler doğru düzgün bulamadım.

Geri
Yukarı