Harici 7.1 Ses Kartı ile Kulaklık Uyumu

threadsares

Kilopat
Daha fazla  
Asus Strix Soar 7.1 ses kartım var. CS:GO'da iyi ses kasabilmek için kulaklık arıyorum. HyperX Cloud 2 çok güzel kulaklık ancak o kendinden ses kartlı. Kendinden ses kartlı kulaklık almak mantıksız geliyor çünkü zaten ses kartım 7.1 bir ses kartı. Bu yüzden alacağım kulaklık herhangi bir kulaklık olabilir mi yoksa kendinden 7.1 ses kartlı kulaklıklar haricinde 7.1 uyumluluk durumu falan var mı kulaklıklarda? Öneriniz nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Cloud 2 kullanıyorum, ses kartından bağımsız olan kablo kısmı 1 metre ya da daha kısa. Uzatma kablosu kullanırım, diğer ses kartı da kutuda bekler diyorsanız alabilirsiniz.

Asus Strix Soar 7.1 ses kartım var. CS:GO'da iyi ses kasabilmek için kulaklık arıyorum. HyperX Cloud 2 çok güzel kulaklık ancak o kendinden ses kartlı. Kendinden ses kartlı kulaklık almak mantıksız geliyor çünkü zaten ses kartım 7.1 bir ses kartı. Bu yüzden alacağım kulaklık herhangi bir kulaklık olabilir mi yoksa kendinden 7.1 ses kartlı kulaklıklar haricinde 7.1 uyumluluk durumu falan var mı kulaklıklarda? Öneriniz nedir?
Cloud 2 güzel kulaklık al derim

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı