Harici bağdaştırıcı nasıl kullanılır?

Celestiarch

Picopat
Daha fazla  
Benim bilgisayarın Windows 10 sürümü güncel ancak "cihazınız Bluetooth desteklemiyor, harici bağdaştırıcı takın" diyor. Bunun bir çözümü var mı? Yoksa illa harici bağdaştırıcı mı almalıyım ve onu nasıl kullanırım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Cihazının laptop mu? Laptop ise driver indirmeniz gerekebilir eğer masaüstü sistemse anakartınızda dahili vardır ya da yoktur yine driver gerekebilir eğer hiçbiri olmuyorsa bir USB bağdaştırıcı almanız gerek Ugreen 5.3 önerebilirim.

Cihazının laptop mu? Laptop ise driver indirmeniz gerekebilir eğer masaüstü sistemse anakartınızda dahili vardır ya da yoktur yine driver gerekebilir eğer hiçbiri olmuyorsa bir USB bağdaştırıcı almanız gerek Ugreen 5.3 önerebilirim.
Benim anakartta bluetooth desteği yokmuş. Şimdi adaptörü çip gibi kasaya düz takınca bluetooth özelliği mi geliyor? Hiç bilmiyorum valla.

Benim anakartta Bluetooth desteği yokmuş. Şimdi adaptörü çip gibi kasaya düz takınca Bluetooth özelliği mi geliyor? Hiç bilmiyorum vallahi.

USB şeklinde oluyorlar USB portunuza takıyorsunuz ve Bluetooth özelliği kasanıza yansıyor sürüm farkına dikkat etmenizi öneririm 5.3 alın geçin.

Benim bilgisayarım laptop ve eskiden Bluetooth'um çalışıyordu ama artık bana da aynı uyarıyı veriyor. Konu hakkkında bilginiz varsa bana da yardımcı olabilir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı