Harici Disk Önerisi

percin

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Bir harici disk almak istiyorum. Piyasada bir sürü model var ve bir sürü seçenek. bu seçenekler arasında bu harici diske rastladım. Hem şifreleme yapılabiliyormuş hem de Auto backup özelliği varmış. Ve bilgileri Google Drive gibi bir panelde internet üzerinde yedekleme yapabiliyormuşuz. Merak ettiğim konu bu internet ağı üzerinme aldığı yedekleri ne kadar süre boyunca tutuyor? Ve bu internet ağı üzerinde vermiş olduğu boyutu ne kadar süreyle veriyor. Bilgisi olan biri yardımcı olabilirse sevinirim.

Merhabalar. Bir harici disk almak istiyorum. Piyasada bir sürü model var ve bir sürü seçenek. bu seçenekler arasında bu harici diske rastladım. Hem şifreleme yapılabiliyormuş hem de Auto backup özelliği varmış. Ve bilgileri Google Drive gibi bir panelde internet üzerinde yedekleme yapabiliyormuşuz. Merak ettiğim konu bu internet ağı üzerinme aldığı yedekleri ne kadar süre boyunca tutuyor? Ve bu internet ağı üzerinde vermiş olduğu boyutu ne kadar süreyle veriyor. Bilgisi olan biri yardımcı olabilirse sevinirim.
Bütçeniz nedir ?

hocam zaten bende bu disk için sizden bilgi istedim yukarıdaki yazdığım kısımda da belirtildiği gibi.

Hem şifreleme yapılabiliyormuş hem de Auto backup özelliği varmış. Ve bilgileri Google Drive gibi bir panelde internet üzerinde yedekleme yapabiliyormuşuz. Merak ettiğim konu bu internet ağı üzerinme aldığı yedekleri ne kadar süre boyunca tutuyor? Ve bu internet ağı üzerinde vermiş olduğu boyutu ne kadar süreyle veriyor. Bilgisi olan biri yardımcı olabilirse sevinirim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı