Harici ekran kartı aparatı önerisi

xGhostx

Centipat
Daha fazla  
Masaüstü PC için hangi ekran kartı aparatını önerirsiniz? Nasıl kullanırım takarım ve en önemlisi ise performansı alacağım değil mi? PC de dahili ekran kartım var harici ekran kartı takacağım bir de performans alırım değil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartı aparatı dediğiniz şey tam olarak nedir?

Ekran kartı aparatından kastınız nedir? Şunun gibi Riser falan mı?
1630868431891.png

Harici ekran kartı aparatı diye bir şeyi ilk defa duyuyorum. Benim bildiğim kart alınır ve anakarttaki girişe takılır. Başka bir takma yöntemi duymadım. Bu dediğiniz şey tam olarak nedir açıklayabilir misiniz?

Aşağıdaki gibi bir alet, bunu notebook içindeki Wi-Fi kartının yerine takılıyor diye hatırlıyorum, ayrıca GPU'nun harcayacağı Watt'a göre PSU da almak gerekiyor.

Güüncelleme: Masaüstü demişsin, pardon. Anakartlarda zaten 2 tane PCI portu var.

Aşağıdaki gibi bir alet, bunu notebook içindeki Wi-Fi kartının yerine takılıyor diye hatırlıyorum, ayrıca GPU'nun harcayacağı Watt'a göre PSU da almak gerekiyor.
Masaüstü demiş.

Masaüstü pc'm için diye belirtmiş ama büyük ihtimal bu şey masaüstüne de takılıyor.

Masaüstü PC için hangi ekran kartı aparatını önerirsiniz? Nasıl kullanırım takarım ve en önemlisi ise performansı alacağım değil mi? PC de dahili ekran kartım var harici ekran kartı takacağım bir de performans alırım değil mi?
Direkt takabilirsin kasaya ayrıca ekran kartının çıkışına monitör kablosunu takmalısın.

Geri
Yukarı