Harici ekran kartı gözükmüyor

Ayrıca eskiden DxDiag içerisinde de gözüküyordu , ve bahsettiğim gibi FPS değerleri alıyordum ama formattan sonra yok oldu.
PCI aygıtını günceller misiniz? Ünlem işareti olan, sorun ondan kaynaklı olabilir.
Ona bağlı olduğunu düşündüm , ama ne manuel ne otomatik güncelleyemedim. Kaldı o şekilde.

Bu ne demek ? Çalışmıyor mu acaba ?

Sürücüyü güncelleştire basar mısınız? Ya da bastıysanız ve herhangi bir hata aldıysanız paylaşır mısınız?

Sürücüyü yükleyip uygulama üstünden önayar yapmanız gerekir yoksa sürekli olarak işlemciden alır görüntüyü.

Sürücüyü yükleyip uygulama üstünden önayar yapmanız gerekir yoksa sürekli olarak işlemciden alır görüntüyü.
PCI için hangi sürücüleri yükleyeceğimi bilmiyorum , yüklersem sorun düzelir mi ki?

Buna bakarken bir şey fakettim , BIOS çok eski ondan dolayı olabilir mi ?
Anakartım HP 1670 olarak gösteriyor CPU-Z de.
Evet, ondan dolayı da olabilir. BIOS güncelleyin, ama önce anakartınızın chipset sürücüsünü indirin. Bu arada dizüstü bilgisayar mı kullanıyorsunuz? Eğer dizüstü kullanıyorsanız ve cihazınız buysa buradan indirebilirsiniz.
HP Pavilion g6-1040et Dizüstü Bilgisayar Yazılım ve Sürücü İndirmeleri | HP® Müşteri Desteği

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…