Harici ekran kartı için adaptör önerisi

Astaryus

Hectopat
Selam arkadaşlar, çok eskiden bir arkadaşıma bu işi yapmıştık ve şimdi benim elime de geçti eski bir laptop, anakartta sadece Wi-Fi girişi var bunun üzerinden yapacağım. Güzel bir tane önerebilir misiniz? Elimde PSU mevcut.
Örnek olarak bu iş görür mü?
Yoksa mining için mi bunlar?
Bunlar işimi görür mü? Uyumsuzsa uyumlu önerebilirseniz çok sevinirim iyi Sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam arkadaşlar, çok eskiden bir arkadaşıma bu işi yapmıştık ve şimdi benim elime de geçti eski bir laptop, anakartta sadece Wi-Fi girişi var bunun üzerinden yapacağım. Güzel bir tane önerebilir misiniz? Elimde PSU mevcut.
Bunlar işimi görür mü? Uyumsuzsa uyumlu önerebilirseniz çok sevinirim iyi sosyaller.

Bunlar miningde kullanılıyor.

Bunlar işimi görür mü? Uyumsuzsa uyumlu önerebilirseniz çok sevinirim iyi.

Verdiklerinde USB3.0 var bilgisayarda olması gerekiyor olmazsa daha kötü bir performans alırsın ekran kartı maileyeti çok fazla.

Bunlar işimi görür mü? Uyumsuzsa uyumlu önerebilirseniz çok sevinirim iyi sosyaller.

PSU'ya çok ihtiyaç yok USB girişi ile halledebilirsin ama ihtimal var ekran kartını takınca. Bilgisayar ekran vermezse HDMI kablosu lazım olacak.

Verdiğin mining için değil bilgisayara USB 3.0 ile ekran kartı takmak için var. Mining de zaten bulunması gerekiyor ama fiyatı çok yüksek.

Son düzenleme:
Verdiklerinde USB3.0 var bilgisayarda olması gerekiyor olmazsa daha kötü bir performans alırsın ekran kartı maileyeti çok fazla.

PSU'ya çok ihtiyaç yok USB girişi ile halledebilirsin ama ihtimal var ekran kartını takınca. Bilgisayar ekran vermezse HDMI kablosu lazım olacak.

Verdiğin mining için değil bilgisayara USB 3.0 ile ekran kartı takmak için var. Mining de zaten bulunması gerekiyor ama fiyatı çok yüksek.
Hocam attığım linklerden hangisini önerirsiniz var mı sizin bir öneriniz?

Bunlar miningde kullanılıyor.
Var mı öneriniz bende çalışmaz mı?

Son düzenleme:
Hocam attığım linklerden hangisini önerirsiniz var mı sizin bir öneriniz?

Var mı öneriniz bende çalışmaz mı?

Önerim yok attığın gayet yeterli.

Bilgisayarına taksan çalışır ama tam performans istiyorsan ekran kartını laptopa takıp ekran kartı üzerinden bir monitöre takarsan daha iyi olur ama hangi ekran kartını takacaksınız onu söyler misiniz bir de kullanacağınız bilgisayar ona göre bir performans söyleyebilirim ondan sonra alıp almamak sizin tercihiniz.

Bilgisayarına taksan çalışır ama tam performans istiyorsan ekran kartını laptopa takıp ekran kartı üzerinden bir monitöre takarsan daha iyi olur ama hangi ekran kartını takacaksınız onu söyler misiniz bir de kullanacağınız bilgisayar ona göre bir performans söyleyebilirim ondan sonra alıp almamak sizin tercihiniz.
i5 3. nesil var, rx 460 yada gtx 750 ti o civar bir kart takacağım üçü arasından hangisini tercih etmeliyim? Ve bunlar harici monitör istiyordu değil mi?

Hani bu işi kesin yapmak istiyorum ama aparatlar çalışmayacak uymayacak gibi bir his var içimde, en sağlam ve kesin olarak çalışması için attıklarımdan hangisini almam gerekiyor? Ek olarak sizin öneriniz varsa onu da alırım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı