Çözüldü Harici ekran kartı sürücüsü kurulurken siyah ekranda kalıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

AB7SS

Hectopat
Pazartesi bilgisayarı açtığımda hani açılırken 5 tane nokta dönüyor ya, o noktalar takılmıştı bilgisayarı kapatıp geri açtığımda onarım sayfasına attı. Geri dönüşüm ile bilgisayarı kurtardım ama masaüstüne geldiğim zaman mavi ekran yedim. Tekrar gelince 1 tane daha mavi ekran yedim. Sinirlenip format attım gene aynı yöntem ile sürücüyü yüklemeye çalışınca ise bilgisayar siyah ekranda kalıyor neredeyse 30 dk bekledim ama öyle kaldı. Bu sürücüleri nasıl yükleyebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim için en doğru program Driver Identifier (yanlış yazmış olabilirim). Bazen kurduğum driverler sorunlu veya çalışmıyor, hata veriyor. Buradan indirdiğim hiç bir driver sorun çıkartmadı. İsterseniz birde bu programı yükleyip manuel olarak kurulum yapabilirsiniz.

Benim için en doğru program Driver Identifier (yanlış yazmış olabilirim). Bazen kurduğum driverler sorunlu veya çalışmıyor, hata veriyor. Buradan indirdiğim hiç bir driver sorun çıkartmadı. İsterseniz birde bu programı yükleyip manuel olarak kurulum yapabilirsiniz.
Sorun bu değil. Ekran kartı driver yüklenirken siyah ekranda kalıyor ama formattan önce sorun yoktu

Sorun çözüldü konu kilitlensin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı